Camianın evladı kontenjanından united hocalığına getirilen , yetersiz teknik direktör. büyük takım hocası olmak için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.

yaklaşık 2 yıllık süreçte belirli periyotlar hariç vasat altı bir performans sergiledi . bunun yanı sıra fatih terim balı ile kapışacak seviyede şanslı bir teknik direktör . takım ne zaman kötü gitse mucizevi bir galibiyet alıp paçayı kurtarıyor . en son southampton maçını da cavani'nin harikalar yaratması sonucu kazandı .

sonuç olarak başarıya aç united taraftarı her gece kendisinin kovulup yerine mauiricio pochettino'nun geçeceği günleri hayal ederek uykuya dalıyor fakat yönetimin ole'yi kovmaya niyeti yok gibi gözüküyor.
20-21 sezonu özelinde neden bu kadar tartışıldığına anlam veremediğim teknik adam.
ligde bugün itibariye 4. sırada ve liderden 3 puan gerideler. cl'de son maçlar öncesi 9 puanları var ve ilk maç 5-0 yendikleri leipzig'e kaybetmezlerse üst tura adlarını yazdıracaklar.
sezon başından beri 2 tane sıkıntılı maçları var. biri tottenham'dan 6 yedikleri maç diğeri ise başakşehir mağlubiyeti. bunun dışında çok da fena gitmemekteler.