Gs'nin transfer etmek istediği yine konuşulan oyuncu.

Bu senelik kiralık, sonrasında zorunlu satış maddesi eklenmesi düşünülüyormuş. 1.5 milyon euro + 4.5milyon euro deniliyor bazı gazetelerde.

Bu rakamlar gerçekçi değil, kulübü bu rakamlara asla bırakmaz. Daha yüksek olabilir.

Öte yandan bu çocuk niye milli takımda süre alamıyor? Yerli futbolcu yok diye ağlayan zımba! Olanları da tercih etmiyor pek.
Celta vigo okay'a iyi bir bonservis ödedi ve iki yıl boyunca as oynattı. Gs'ye verecekse eğer öyle ucuza falan vermeyecektir üstüne adam birde türk. Umarım sağlam bir bonservis alırlar.

Nzonzi'yle aynı tarz onun bikaç tık altı durağan futbolcu. Adamlar nzonzi'yi beğenmedi yolladı benzerini alıyorlar şimdi.
Premier ligde sonuncu takıma gitmesi bile kendisine yaramış oyuncu.

Keşke daha önce gidebilseydi çok sağlam fizik dayanıklılık yüklemişler gösterişsiz basit oyunu da oturmuş ve fundementali gelişmiş. Orada kalır artık diye düşünüyorum milli takım için çok iyi.
Avrupada kalıp daha da gelişmesi gereken oyuncu. Daha iyi yerlere gelebilecek kapasitesi var. Çok iyi oynadı ve güzel alan kapattı. La liga ve premier lig gerçekten bambaşka ligler. Havası, suyu bile yarıyor futbolcuya. Umarım yolu buralara düşmez ki düşecek gibi de görünmüyor. Böyle güzel oynamaya devam etsin diyorum. Tebrikler okay.