iyi teknik adam ile winner teknik adam arasındaki farkı 1 senede göstermiş bir vs.
birisi yıllardır bir taktik, doğru oyun, sahayı bilmem kaç parsele böldük falan filan hikaye anlatıp 0 kupa ile kariyer yapmışken, ötekisi 3 sezonda bir türkiye kupası 1 türkiye süper ligi şampiyonluğunu kazandı.

elbette iyi bir kadro mirası bıraktı abullah avcı okan buruk'a. fakat aynı zamanda o kadroya 8 maçta şampiyonluk kaçırma travmasını da yaşattı. bu açıdan da psikolojis çökük bir mirastı. işte teknik adam farkı, kazanmış olmanın getirdiği winnerlık bu.

okan buruk gs'lidir, bjk'lidir, trabzonsporlu'dur bilmem ama takımın başında görmek isterdim. ama onu takımın başına getirebilecek, başarısızlıkların ardından arkasında durabilecek bir yönetimin olmadığı ne cocu'ya, ne de ersun yanal'a sahip çıkamamasından anlaşılyor. elbette bu sezon şampiyonlar ligine gidecek bir teknik adam neden seni seçsin orası da ayrı bir hikaye ama düşünülmesi gerekiyor gelecekte.
okan buruk'u takımın başına getirmenin şöyle de bir artısı var, rakibimizin potansiyel bir teknik adamını da almış oluyorsunuz. ama bizim sportif direktöre sorsanız abdullah avcı'yı getirmek ister, tepki görmeyeceklerini bilseler.