Bir ara piyasa değeri 150 milyon euro len olan futbolcu. Şimdilerde 3-5 milyon euro len seviyelerinde olsa gerek.
şuanki transfermarkt değeri 1,5 milyon euro olan futbolcu. birkaç sıfır eksik atılmış gibi :(
Birden aklıma geldi, nerede ne yapıyor şu an dediğim bjk kaptanı.

Aynı takımda Atiba yıllar sonra orta sahanın hücumcu rolünü bile üstlenerek gelişim gösteriyorken , hala kendi sınırlarını zorluyorken, Oğuzhan herhalde 5 yıldır bu sene o sene mottosuyla sırtı sıvazlanmaya devam eden yerli oyuncu.

Tabi bu noktada yerli zorlaması kuralını dayatanlara da selam çakıyorum. Öyle olmasa, burada garanti 2-2.5 milyon Euro kazanmasa gelişimi böylesine durmazdı.

Elbette para bu işin bir boyutu. Oyuncunun karakteri de burada sorun. Biz her zaman fiziksel güce odaklandık ama zihinsel gelişimi hiç konuşmuyoruz. Arsenal daha 20 yaşına gelmeden bu zihinsel eksikliği görebiliyor, biz ise yıllar yılı Oğuzhan özelinde genelleme yaparsak göremiyoruz.

Üstelik kendi altyapı çalışmalarımızda da bu eksiği giderecek hamleler var mı emin değilim. Zira elit sporcularımız bile Avrupa şampiyonasında yaşanan fiyasko sonrasında mental destek almadı.

Son olarak Oğuzhan'a dönersek Atiba gibi bir karakter varken onun yanından ayrılmaması gerekirken yokuş aşağıya indi kariyeri.
Beşiktaş kariyerindeki en iyi sezonu 2015- 2016 sezonu idi . O sezondan sonra üstüne koyarak devam etmesi beklenirken tam tersi hep geriye gitti.
hollanda milli takımı alt yaş kategorilerinde forma giymiş, arsenal altyapısı çıkışlı 8/10 numara.

zamanında 2011-2012 Selçuk inan gibi, bir sezonluk çok iyi bir performans göstermişti. sonra ne olduysa Anadolu takımı oyuncusuna döndü. çok yeteneklidir. ama devamlılık ve fiziksel olarak sınıfta kalan bir futbolcu olduğundan dolayı yetersizdir.
4 senedir ter idmanı yapan Uber topçu.

Bir futbolcu daha 24 yaşında futbolu kafada bitirir mi ya ? Bitiriyor işte. İbretlik. kaptı lokum gibi sözleşmeyi, yatış. Sonra lens suçlu, adem suçlu, burada imzalar kalplere atılır falan.

XD
Ozan, irfan vs nasıl bitirdiyse kafada sözleşmeyi kapınca bu da aynı öyle bitirdi.

Kitapta yazıyor kardeşim türk futbolcun ile yüksek maaştan sözleşme uzatmayacaksın. Sal gitsin nereye gidecekse.