yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

oğuz kağan güçtekin



/
2
çaykur rizespor'da kiralık olarak forma giyen 20 yaşındaki önlibero.
fizik kapasitesi gelecekte hızlı bir futbolcu olmasına müsade ederse hem kendisine güveni artıp topu aldığı gibi pas vermeye çalışmaktan çok topu ileri taşımaya çalışır ve yeni bir emre belözoğlu geliyor diyebiliriz, ama yok müsade etmez de ağır ve statik bir oyuncu olarak kalırsa maksimum selçuk inan'ın son 2-3 sezonki hali gibi olur.
İzlediğim kadarıyla mücadeleyi seven tekniği iyi fakat risk almayı sevmeyen bir yapıda oynamakta olan futbolcudur top taşımaktan ziyade isabetli pas yapması oynadığı pozisyon gereği normaldir fenerbahçede forma giymek için rakiplerini elemesi uzun zaman alacaktır
Yeni emre belözoğlu olabilecek potansiyeldedir. Rize şu an kendisi için güzel bir gelişme ortamı. Pişip geldiği takdirde orta saha rotasyonumuz için güzel bir seçenek olacak belki de kendisi için avrupa yolu açılacak.
şanssız oyuncudur. aykut kocaman döneminde a takımda fırsat bulduğunda sakatlanmıştı. geçtiğimiz sezon cocu'nun gözüne girmiş ve ilk defa 11'de başlayacağı maç öncesinde bir kez daha sakatlanmış ve sezon boyunca forma giyememişti.

şimdi baktım, rize'de sadece 9 maç oynamış. çok ama çok az. aslında bu kadar kötü bir futbolcu değil aksine gayet de iyi futbolcu. tolgay'dan daha kötü değil. umarım şu şartlar altında gelecek sezon kadroda düşünülecek seviyede geri döner takımımıza.
vasatın karşılığıdır. övüldüğünü görünce üzüldüm.
Bugünkü maçta rizespor ile ilk 11'de sahaya çıkan oyuncu. Gayet de olumlu oynuyor. Oynatılacağını bilsem gelsin isterim. Tek eksiği top kaptırınca faul yapmaya müsait. Yoksa oyunu iyi açıyor ve iyi top saklıyor.

(bkz:25 temmuz 2020 fenerbahçe rizespor maçı)
Gelecek sezon mutlaka orta saha rotasyonunda kullanılması gereken genç orta saha.
Seviye atlarsa modern bir orta saha olabilecek oyuncu.

Fakat süre alması ve kendisine güvenilmesi gerekiyor ki fenerbahçe'de bunun olacağını, özellikle de bu sezon için hiç sanmıyorum.
Daha çok süre alması gerekiyor şu an.bu sene bizden alamaz gibi o yüzden süre alabileceği bir avrupa takımına kiralanması daha iyi olur kendisi için potansiyeli var.