çaykur rizespor'da forma giyen 22 mart 1996 doğumlu santrafor oyuncusu.

bu sezon oynadığı maçlarda dikkat çekici bir performans sergiledi.
rizespor başkanı hasan kartal'ın sözlerine göre galatasaray ile anlaşmaya çok yakınmış.
Galatasarayın yine lig devam ederken söz kestiği başka bir oyuncu. Rize-galatasaray maçında bu adamın yatmayacağı ne malum? Ne de olsa galatasaray şampiyon olamazsa seneye şampiyonlar liginde forma giyemeyecek. Ayrıca kendisi bu seneki rize ile olan maçımızda gustavoyu sakat bırakmaya yönelik faul yapmıştı unutmadım.
ben fikstürü bilmiyordum, bu hafta gs ile rize arasında bir maç oynanacakmış.
ne tesadüf ki basında gene gs'nin bir rakibinden futbolcu gs ile söz kesti haberleri sızdırılmasın.

10 haziran 2020
gerçekten hiç utanma, sıkılma, kızarma hiç ama hiç yok. emrah başsan'ından yiğit gökoğlan'ına, amrabat'ından selçuk ve burak'a emre kılınç ile mert hakan haberlerinden şimdi de bu.
hepsi de evet hepsi de söz konusu takımın, adı geçen oyuncularla maçlarından hemen önce hortluyor. yalnız bir defa tff ve kurulları siz ne yapıyorsunuz demedi. demiyor. bu kaçıncı arkadaş bu kaçıncı.
Gs'ye imza atmış herhalde.

Rizespor GS arasındaki maçta sonradan oyuna girerek adeta atakları bitirdi. Bu kadar kör göze parmak olmaz. Ayıptır. Şimdi bir tane yorumcu-gazeteci bunu konuşmayacak. Buna deli oluyorum.
Bizim maçtaki o değişik hareketlerinden belliydi bu transferin olacağı zaten.
Umarım tüm transferleri bu seviyede olur.
Gs'ye transfer olmasiyla kahkaha attiran oyuncu. Boylesine vasat, yeteneksiz, siradan takimlarda bile parlayamayan oyunculari almaya devam ederler umarim.
Galatasaray'ın neden aldığını anlamadığım vasat altı anadolu topçusu. Sözümü tuttum falan demiş bide :d lan zaten seni isteyen mi vardı kamil? Hakkını verelim eli yüzü düzgün yakışıklı bir arkadaşımIz. Bu arkadaşın tipi isla gibi tolga ciğerci gibi olsaydı acaba galatasaraya transfer olabilecekmiydi? Olsaydı da bugün hoşgeldin aslan kardeşim hayallerin gerçek oldu diyen taraftarlar çirkin vasat bir oyuncu için de aynılarını söyleyecekmiydi?
Cok uber bir video ile transferi duyurulmus futbolcu.
Yillardir patlama yapamadi, yetenekli oldugu asikar fakat bu saatten sonra pek bir patlama yapacagini dusunmuyorum. Ama bir adem buyuk katkisi verebilir. Fatih terim bu tur oyunculardan gercekten verim alabiliyor.
Kendisi iyi birine benziyor, kariyerinde basarilar dilerim.