cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

nikola kalinic

 • malum videosuyla ifşa olduğundan beri maalesef toparlayamadı. resmen nefretlik bir durumu getirdi beni kendisine karşı
  Aynı maç içerisinde, hatta aynı dakika içerisinde bile performans olarak bir anda pik yapıp bir anda dip yapabiliyor, bu durumu 2 yıldır aklım almıyor.

  Çok iyi savunma yaptıktan sonra dönüşte elden top verdiği oluyor, ya da ceza şutunu sokup dönüşte gereksiz basket faule sebep oluyor, hücumda ne zaman pozisyonu zorlasa top kaybı yaptığını biliyor ama hala ısrar ediyor. Israrla kendisine top kullandırmak da teknik bir hata bence.

  Bu seviyede kabul edilemeyecek bir performansı var. Umarım son sezonu olur bizimle.
  yeteneklerinin kısıtlı olduğu bariz olan bir arkadaş, gerçekten ciddi anlamda yeteneksiz. bizim takımı izlerken en büyük kabusum kalinic'in bire birde zorladığı saçma sapan hücumlar oluyor gerçekten bu sahneyi izlediğim hiçbir maçı kazanamadığımız gibi televizyonu da kırasım geliyor. iyi işleyen bir takımda ekstra işler yaparak (savunma, ceza üçlükleri vs.) çok kritik maçları takımına getirebiliyor ama bunu yaptığı maç sayısı yılda 4-5 gerçi onlar da en önemli maçlar oluyor ya neyse. tekrar hücumda ve savunmada iyi işleyen bir takım olduğumuz vakit kalinic çok önemli bir parça haline gelebilir, şu an lüks. en doğru kararı obradovic verecektir.
  Canım kardeşim.
  Lütfen bu takımdan git. İstirham ediyoruz artık.

  Bir oyuncu yetenekleri kısıtlı olmasına rağmen kendisini bilmeden neden bu kadar pozisyonları zorlayıp sürekli top kaybı yapmaya devam eder benim aklım almıyor, almayacak da.

  Bıktık artık zorlama sırtı dönük hücumlarından boş dönmenden, boş atışları kaçırmandan. Sal bizi be kardeşim artık.

  Senin yüzünden format falan da kalmadı yazarken.
  Takımın kabuk değişmesi için kostas ile birlikte gitmesi gerekenler listesinin başındaki isimdir.


  İnanılmaz istikrarsız performansı takımın da dengesini bozuyor. Umarım kısa zaman içinde bir takım ile anlaştığı haberini alırız.
  lacisozluk lacisozluk