yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

nenad bjelica vs erol bulutgeçen hafta açılan ama güncelleme esnasında baaağğzzzıı başlıklar ve girdiler arazi olmuş, sanırım bu da arazi olmuş başlığı.
iki hoca arasında dağlar kadar fark yok bence ama yine de tabi ki azımsanmayacak seviyede fark var.
bjelica gelirse yapılanmaya gidiyoruz demektir. en azından ben böyle düşünüyorum. ama hem bjelica gelirse hem de beklere gg caner gelirse tarihimizin en garip olaylarından olur. umarım böyle bir şey olmaz.

erol bulut gelirse de yapılanma değil de şampiyonluk kovalayacağız demektir kısıtlı bir bütçe ile. bana tam aykut'un 17/18 fenerbahçe'sini oynatacak gibi geliyor erol bulut. öyle bir his var içimde. oyun tarzları benziyor aynı olmasa da. ben eğer şampiyon olacaksak karşı değilim, yeter ki şampiyon olalım da isterse her maçı 1-0'a kilitleyip kazansın.
bilmiyorum taraftar sabreder mi bu ikisine de. çünkü ikisi de ilk yılında şampiyon olamaz ellerine güzel bir kadro verilmedikçe.
ayrıca bu ikiliden daha önemli olan bir şey var bana göre;
(bkz:2020-2021 sezonu yaz transfer dönemi)

bu dönem tam bir kriz içinde geçecek ve yönetimin bu krizi fırsata çevirmesi gerekiyor.
Fenerbahçe'ye Gelmesi şahsımı üzmeyecek iki hocanın versusu.
aşırı derecede kararsız kaldığım versus.
ikisinin de gelişi üzmez ama beim gönlüm biraz daha erol hocadan yana sanki :)
Şu saatten sonra hangisi gelirse gelsin bu 8 maç + Türkiye kupası maçı sebebiyle takımın başında sahaya çıkmadığı için taraftar tarafından kabul görmeyecek ikilidir.
Koskoca fenerbahçe'nin 8 maç bekleyeceği hoca olsa olsa poschettino, klopp, guardiaola, ancelotti, löw çapında dünyaca kabul görmüş bir isim olmalı. Aksi halde Fenerbahçe hoca falan beklemez. Utanmasa başkan Avrupa şampiyonası bitsin, orada bir hoca var onunla fikir uyumu yakaladık onunla çalışana kadar böyle devam edelim diyecek.
Hele hele Erol bulut olursa ben kendi adıma vereceğim kredi 0 olacak. Sıkıldım bu mecrada diğer sosyal medyada da dost ortamında yapılanmaya gidelim yapılanmak gerek şöyle bir düzen inşa etmek gerek demeye.

Birileri yapıyor birileri bakıyor. Bundan böyle para varmış yokmuş bana ne kardeşim. Hem basketbola hem de futbola hem de voleybola parayı bulmak benim görevim değil. Ben harcamadım 16 milyon euroyu guiza'ya. Ben vermedim maldonado'ya para. Ben harcamadım krasic'in bonservisine. Kim harcadıysa onlar fener olsun. Bu saatten sonra da olur da Erol gelirse yıpranmasın diye 8 hafta gelmedi ya dayanacaği hafta sayısı 8 olur mu görücez.