bu tür futbolcuların kötü performans göstermesine çok bir şey demem, yani şike gibi ithamlarda bulunmam ama muğdat harbiden ne yaptı bugün anlamadım. yani yeteneği kısıtlı zaten biliyorum fazlası beklenemez de bugün ekstra kötü oynadı. kayseri, muğdat atıldıktan sonra daha kötü oynamadı yani öyle söyleyeyim.

her fb maçında şike arayan mal gs'li gibi görünmek istemediğimden bir şey demiyorum ama cidden sinir bozucu bir oyun oynadı bugün muğdat.

(bkz: 23 kasım 2020 galatasaray kayserispor maçı)
o kırmızı kart ve penaltıyı fenerbahçe'ye karşı yapsa muhtemelen hakemin üzerine çullanacaktı keko. hiçbir şey demedi, çekti ve gitti.
an itibariyle kayserispor twitter hesabı, berna gözbaşı vs. ne kadar kayserili varsa twit'lerinin altı bu kekoyu şikayet edenlerle dolu. adam resmen milyonların gözü önünde maçı satmak için elinden geleni yaptı. tüm türkiye de görmüş. es kaza bu penaltıyla maçı 1-0 gs kazansa sokağa çıkamazdı muhtemelen. yatsın kalksın takım arkadaşlarına dua etsin. karaktersiz herif. bunu oyunda tutan samet aybaba'nın da futbol zekası ve gözlem becerisini de görmüş olduk.
Dünyaca Ünlü olmuş maç satan gs holiganı :)
twitter


Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin cidden ne diyelim. Aklımda her zaman karşı karşıya gole giderken durup geri pas vermesiyle kalacak olan iş ahlakı olmayan kişi.
dünkü skandallarını savunan tipleri gördüm ya başka bir şey demem dediğim oyuncu.

bu ülkede her şey olabilirsin ama rezil olamazsın gerçekten. daha 1 gün önceki penaltı için yaygara koparan tipler, bunda ne var ya, ehi ehi adam napsın diyecek kadar pişkin, arsız ve utanmaz olabiliyor.

oyuncuya gelince ideal bir ülkede anında kovulmuştu kulübünden. savcılık da ivedilikle soruşturmayı başlatmıştı. ama işe hem idea...