Doğum: 15 Kasım 1996
Uyruk: Güney Kore
Boy: 1.90
Mevki: Stoper
Ayak: Sağ Ayak
Bize yazıldıktan sonra alıcı gözle izledim ve araştırdım da.

Taş gibi stoper bu çekik arkadaş. Fiziği dolaıyısıyla ağır olabilir ama sezgileri bana iyi geldi hatta ayağı da iyi.

Porto gibi kulüpler kendisini izliyormuş zaten asya'dan çıkabilecek en iyi topçulardan biri olduğu söyleniyor. Vitor ikna et şu adamı. szalai tarzı bir transfer kokusu geliyor burnuma.
Adını birkaç gündür gördüğün oyuncu.

#67561 entry'i referans alarak söylüyorum eğer yavaş ise işimize yaramaz. Hele hele 3lüde hiç yaramaz. Zaten elimizde onlardan var.

Youtube videosu ile oyuncu değerlendirmek sağlıklı olmasa da bana hiç de yavaş görünmeyen stoper. Yukarıda da yazıldığı gibi yamyam gibi bir stopere benziyor. Topla çıkabiliyor ki videoda ver kaç falan yapıyordu(*), ayakları çok iyi olmasa da fena durmuyor, hava hakimiyeti de güçlü gibi. Maliyetinin de yüksek olacağını sanmam.

Vitor reis de kendisini pek ala tanıyor sisteme oturup oturmayacağını biliyordur. Tek korkum başka bir futbolcu ile karıştırma ihtimali.
Saha dışı olarak bakacak olursak Asya pazarına girmek için mükemmel bir hamle olur .

Yorumlara göre bu oyuncu güney Kore’de bayağı sevilen bir oyuncuymuş . Ayrıca çin liginde oynadığından orada da tanınıyor .

Kulübün yerinde olsam , olası bir transferinde güzel bir etkileşim için bir reklam şirketiyle vb anlaşırdım .

Görkemli bir tanıtım videosuyla çok iyi bir etkileşim sağlayabiliriz ki bu durum uzun vadede forma satışı , seyirci vb olarak bize geri dönecektir .
Neyin pr'ı dönüyor bu topçu ile anlamadım gitti.

Kaç kişi izliyor çin ligini yav? Herkes muhteşem oyuncu modunda. Geçen sezon da vardı böyle , sarr, gelsin diye kafayı yedi camia, gelmedi oyuncu. Bir sezon ne oynadı duyan eden yok. Zaten doğru düzgün süre de almadı oyuncu.

Buna dönersek, Oyuncu iyidir kötüdür bilmem de birileri pr yapma peşinde, o beni kıllandırıyor, sanki menajeri devreye girmiş gibi. 24 yaşında olan bir oyuncu. Sanki 18'inde keşfedilmiş yaklaşımı var.

Tekrar ediyorum oyuncu belki de muhteşem eyv da ne çok scout varmış memlekette, ona şaşırıyorum.

Büdüt :

grimsborough
için ekleme gittim merak ettim, ne yapmış Malang sarr diye, toplam 2109 dk süre bulmuş, aldığı sürelerin çoğunluğu Portekiz ikinci liginden. Porto ile ligde sadece 8 maça çıkarken, cl'de 6 maçta forma giymiş. Dakikalar değişken.

31 aralıkta sözleşmesi bitecek olan oyuncu, evet 31 aralıkta. alınacaksa 1 milyon eurodan fazla bonservis vermek büyün enayilik olur.

Kendisini alacaksak lemos'u bir yerlere göndermişizdir diye düşünüyorum.
Altay
Tisserand min-jae kim szalai
Min-jae kim serdar szalai
Serdar tisserand szalai

Farkettim de attila'ya çok alışmışım. (*)