Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • milos krasic

  Fenerbahçe’nin 2012 yılında 7 milyon avro bonservis ödeyerek Juventus’tan satın aldığı Sırp futbolcu.

  bu adamı bilenler bilir 2008-2010 arası fırtına gibi esiyordu. dalgalanan altın saçlarıyla seyir keyfi veriyordu. bize karşı cska maçlarıyla oynadığı maçlar vardır ki golü atsa veya attırsa bile üzülemiyordum. fenerbahçe'ye geldiğinde o kadar çıldırmıştım ki kimseye de anlatamıyorsun bu adamın nasıl bir potansiyel olduğunu ama olamadı bizde. ersun yanal futbolunda keşke görme fırsatımız olsaydı.

  ayrıca hala biz oyunseverler ya da daha doğrusu pes serisi severler olarak bitmiş değil. kendisini pes 13'de fenerbahçe forması altında oynayabilirsiniz. belki de oyunun en iyi 5 futbolcusundan biri. deparlardan depar beğenmiyor.

  tam bir fiyasko…

  Eski Fenerbahçeli sırp kanat futbolcusu. Bonservisi 7 milyon, yıllık garanti ücreti 2.3 milyon olarak toplam maliyeti 16 milyon 200 bin euro olmuştu. 27 maçta1 gol 2 asist üreterek iz bırakmadan gitti.

  Aykut kocamanın kocaman kazılarından biri

  Rüzgarın oğlu diye aldığımız ama başka bişeyin oğlu çıkan futbolcu.

  En çok yanıldığım isim. Juventus'ta süre almıyordu tamam ama 2 sene evvel cska'da adeta uçuyordu. Ne yaşadı, neler gördü, başından ne talihsiz olaylar geçti yoksa Space jamdeki gibi bir uzaylı yeteneklerini mi çaldı bilmiyorum ama oyuncu futbolu unutmuş. İnanılır gibi değildi.

  böyle hayal kırıklığını bir de Van der wiel'de yaşamıştım. O da kafada bırakmış futbolu. Bu iki ismin maliyetini düşünüyorum da fener ol'daki paraya denktir herhalde.
  Oysa ikisi e geldiğinde aşırı heyecanlandırmıştı.

  lacisozluk lacisozluk