Fenerbahçe spor kulübü Yönetim Kurulu Üyesi. ali koç başkanlığındaki yönetimde ilk olarak yedek üyeydi kendisi, daha sonradan yönetime girmiştir.

görev tanımı: Kurumsal İletişim (WEB, Sosyal Medya), Basketbol Kadın Şubesi Yardımcısı

bugün yaptığı açıklamalar ile gündem olmuştur, taraftara birlik ve beraberlik çağrısı yapmıştır.
--- alıntı ---

Doğum Tarihi ve Yeri: 12 Ocak 1983

Medeni Hali: Evli

Yabancı Dil: İngilizce

Görevi: Kurumsal İletişim (WEB, Sosyal Medya), Basketbol Kadın Şubesi Yardımcısı

Metin Sipahioğlu, lisans eğitimini 2004 yılında Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası Finans alanında tamamlamıştır. Ardından Boğaziçi Üniversitesi’nde Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır.

2008’de kurduğu dijital ajans Special Minds’da halen ajans başkanlığı görevini yürütmektedir.

Metin Sipahioğlu, 1907 Fenerbahçe Derneği üyesidir.

kaynak : fbsk.org

--- alıntı ---
birlik çağrısında bulunmuş.

tamam birlik olalım, ok. ben zaten takımıma verebileceğim desteği veriyorum. ama takım da top oynasın bir zahmet. eğer eksikleri görmezden gelirsek, eleştirmezsek şampiyonluğa ulaşamayız. böyle bir dünya yok. takım top oynamıyor işte, besbelli bir gerçeklik bu. başak maçında da top oynamadık mesela. hadi yine başak zor bir takım diyelim. ama bu takım içeride malatya'dan 3 yerken de, deplasmanda gaziantep'ten 3 yerken de top oynamadı. top oynasa bir şey demeyeceğiz zaten.

2001 şampiyonluğunu örnek vermiş mesela. tamam ben de şöyle söyleyeyim. 2019-2020 sezonunda biz taraftarlar sonuna kadar destek vermedik mi? istenilen ortam oluşmadı mı? eleştirilerin dozu çok az değil miydi? ee, bu takım niye şampiyon olamadı o zaman? demek ki birlik olmak her zaman yetmiyormuş.

yine sosyal medyanın olmadığı zamanlardan bahsedelim. bu takım 2000-2015 arasında 15 senede 6 şampiyonluk almış. avrupa'da da elle tutulur bir cl çeyrek finali bir de avrupa ligi yarı finali var. 15 senede 6 şampiyonluk bence az. tamam 6 senede 0 şampiyonluktan iyidir kabul ediyorum ama o kadar yatırımın karşılığı bu değil. bu olmamalı. hee kumpas dönemini çıkaralım, 2001-2011 arasında 11 senede 5 şampiyonluk almış. evet, gayet iyi bir süreç olmuş bizim adımıza. bir de son maçta kaçan şampiyonluklar da çabası. ama o zamanlar muazzam yatırımlar yapılmış. bir sürü para harcanmış. ekonomik durum daha iyiymiş. kadrolara bakınca bile anlaşılıyor zaten. şimdi böyle bir mümkünat yok. haliyle eskiyi örnek vermek saçma.

siz yeter ki işinizi düzgün yapın, biz taraftarlar zaten destek oluruz.
Yalancı ve iftiracı gs yönetimini kanıtlarıyla rezil rüsva eden adam. Gerçi bu kadar kanıta rağmen hala inanmazlarda onlar da kendi zekaları gereği böyle diyelim.