Uber bir kampanya. Mesutol yazıp 1907'e gönderilecekmiş.

Bir Fenerbahçeli olarak Mesut'un yaratacağı ekonomik sıkıntıyı öngördüğüm için benden zırnık işlemez. Borç 4 milyar TL üzerinde geziniyorken, bjk gibi küçülmek gerekirken böyle yüksek ücretli isimleri tercih ediyorsa camia, destekleyenler versin bir zahmet ama benden tek kuruş işlemez.

T: Desteklemediğim kampanyamız.
Amaç mesut'un parasını çıkarmak değil, onu zaten başkan kendi cebinden ateşliyor. Amaç mesut özil'in geliş coşkusu ile taraftarın kulübe yüksek miktarda para girdisi sağlaması. Ben şimdiden iki tane salladım, mesut'un fenerbahçe kariyeri boyunca attığı her gol için de bir tane sms atacağım. Hayırlı uğurlu olsun, kazanan fenerbahçemiz olsun.

T: fenerol'un geçici ismi.
mohikan uygulamasından gelen bildirimle gördüğüm kampanya ismi. Fener ol hem anlamı hem de başarısı sebebiyle marka olmuş bir kampanya, geçişi de olsa ismini değiştirmek gereksiz. hele ki takımdaki bir futbolcuyla bağdaştırarak.
Kıbrıs'ta bir gecede masaya bırakılabilecek meblalar için kulubün marka değerine zarar veren kampanyadır.

Ismi bile başlı başına bir skandalken üstüne bugün başkanımızın yaptığı bir takım açıklamalar da tam anlamı ile yine başlı başına ayrı bir skandal. Işin daha da vahim yanı açıklamalar bütün gazetelerden silinmiş.

Fenerbahce taraftarı zaten her türlü klubüne bir şekilde destek olan bir taraftar. Hiç gerek yoktu böyle birşeye.

Edit: ilgili açıklamaları sputnik'te bulabildim, açıklama için ayrıca: #46356.
hiçbir yaraya merhem olmayacak kampanya. bu kulübün an itibari ile 4.7 milyar ₺ borcu var. bu borcun kapatılması için atılması gereken adımlar; oyuncu yetiştirmek ve oyuncu satışı yapmak, altyapıya yatırım yapmak, küçülmeye gitmek ve doğru sportif adımlar atmaktır; bağış kampanyası değil.

misâl fenerol ilk çıktığı zaman oldukça etkili olmuştu. yaklaşık 30 milyon € para toplanmıştı. kısa vade için belki de çözüm getirdi fakat uzun vade için yine çözüm getirmedi. mesutol kampanyası ise kısa vade için bile çözüm getirmez. üstelik kulübün kaybedeceği marka değeri de çabası. bu kampanya yanlış. hele ki çocukların annelerine-babalarına sms atması için baskı yapmasını istemek, olayı daha da yanlış hale getiriyor.
Dünden bu yana 3 küsür milyon lira toplanan kampanya.
Not: diğer kampanyalar gibi destek olmadığım kampanya.
Bende Katilmadim. Fener ol'a yeteri kadar destekte bulunmustum, bir daha destek olmayi dusunmuyorum. Sezon sonu allah'in izniyle sampiyon olursak fenerium'a dalip bir kac milyar birakmayi dusunuyorum. Bu da demektir ki artik para istemektense basariya ulasmalari lazim, basari gelirse taraftar zaten fener ol'u uce bese katlayacak.

4 yildizli formalar kapis kapis gidecek, stok yetmeyecek. dusunmesi bile guzel.
twitter


Bein Fransa : fenerbahce Mesut'un maaşını ödeyebilmek için dileniyor.( Maddi destek istiyor)

Bir marka satın alıyorsunuz, sonra onu en kötü şekilde kullanarak böyle aşağılık oluşumlara rezil ettiriyorsunuz.