cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Mert hakan yandaş
Doğum: 19.08.1994 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,74  Mevki: Orta saha

mert hakan yandaş

 • /
  11
  Hala bize geleceğini hiç sanmıyorum.terim fanı diye fazla maaş verip aklını çelmeye de çalışmayın ya şu herifin, sanki başıma kevin de bruyne bi salın allah aşkına
  gs'ye fiyat yükseltme operasyonu başka bir şey değil.


  fenerbahçe daha kruse'nin maaşını ödeyemezken 2-2.5 milyon eurolar konuşuluyor. yavaşşş...
  Galatasaraylılar da boklamaya başladıysa hayırlı olsun transferi. İnanılmaz çirkin ithamlarda bulunacaklar önümüzdeki 2-3 aylık dönemde.
  İqsu tek haneli gs taraftarlarının neden fenerbahçe gibi küme düşmeye oynayan bir kulübe gitsin bizde her sene cl'de oynamak varken dediği ortalama topçu.


  Sanki her sene cl'de averaj takımı genelde olup en kötü takım seçilen başka takımdı.
  transferi ciddileşen futbolcu. galatasaraylı güvenilir muhabirler de ibreyi bu yöne doğru çevirmeye başladı. gerçi bu satılık medyada neyin ne olacağı belli olmaz, bir bakmışsın yarın liverpool'a transfer olmuş. neyse.


  şimdi oyuncu hakkında birkaç şey karalamak istiyorum. öncelikle böyle bir oyuncuyu fenerbahçe'de görmek isterim. seviyesi fenerbahçe a takımında oynamak için yeterli olmasa da galatasaray'daki ömer bayram gibi bir patlama yapabilecek bir futbolcu. ama bu arkadaşın aidiyet sorunu olacaktır. bize sırf para için geleceğini hepimiz biliyoruz. ha bu normal bir şey ama oyuncu yatmaya gelecekse elimizde patlayacak. ki bence bize geldiği zaman iyi bir performans da göstermeyecek ve elde patlayacak.


  bence aşırı riskli bir transfer. yani bugün 1,8 milyon euro maaşla(*) gelse 4 yıllık sözleşmede 7,2 milyon euro kazanacak. bir yanım gelsin istiyor bir yanım gelmesin istiyor. ama gelirse elde patlayacak gibi.


  bunun yanısıra elimizde 500 tane orta saha var. önce gereksizleri temizleyelim. iyi bir kadro mühendisliği yapalım da sonra oyuncunun gelmesini konuşuruz.


  ah yabancı sınırı ah!
  Sorun şu ki gustavo hariç takımda olan tüm ortasahaları topla bir tane mert hakan etmiyor. Ortasaha çok leş yoksa mErt hakan dünya yıldızı falan değil tabi. İyi bir futbolcu hayırlı olsun nokta bir transfer olduğunu düşünüyorum,


  T:fenerbahçe'nin yeni transferi
  lacisozluk lacisozluk