yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

merkez Hakem kuruluülkemizdeki maçların hakemlerine karar veren kurul.

yeni üyeleri açıklanmış.

[img_summer px= 100 src=i.ibb.co/ZmzZ2WW/20200825-131744.jpg]
Metin tokat'ın, erol ersoy'un kamil abitoğlu'nun yer aldığı kurul.

Öncekisinden ne farkı var acaba? Serdar tatlı gelse ne olur gelmese. Alt kurullar işi götürüyor asıl. Bütün mhk tavsiye edilmeden hiçbir şey değişmez bu ülkede.
Ust edit: gecen sezon Hakemlere olan sinirimden dolayi biraz agir bir entry yazdim sanirsam, silindigi icin sizden ozur diliyorum. Uslubumu duzeltip tekrar yazayim.
O fb'li, bu gs'li muhabbetlerine girmeden adil ve durust bir yonetim bekledigim kurul. Adam gibi yonetsinler tekrar 7. Olmaya raziyim ama gene tetikcilerine bizi dogratirlarsa is baska taraflara dogru gider.
Bu sezon görev yapacak hakemleri açıklamışlar.

[img_summer px= 100 src=i.ibb.co/pWrvKw9/20200827-174831.jpg]
4'ü orta olmak üzere 6 hakemin covid-19 pcr testleri pozitif çıkmış ama Haber yapan yok. Muhteşem bir ülkeyiz gerçekten.

Bu 4 hakem hangi maçlarda sahaya çıktı bilmemiz gerekiyor. Sergen Yalçın ve antalyasporlu oyuncular bu hakemler yüzünden mi şu an pozitif bilmek kamuoyunun hakkı. Ama bu soruları soracak bir kişi bile yok. Bjk covid yüzünden maça çıkamazsa direkt elenecek mesela. Bunun hesabını kim nasıl verecek?

Erteleme yapamayacaklarını başka başlıklarda dile getirdik zaten, plansızlıktan 21 takıma nasıl atlandığını da sanki pandemi sona ermiş gibi hareket edildiğini de söyledik ama hakemlerin covid pozitif olabileceğini de hesaba katmamışlar.

İyi ki bütün önlemleri almışlar. Maazallah aksi halde ne olurduk, düşünsenize az daha stadyuma seyirci alacaklardı.