Futbolcu

Doğum: 11 Mayıs 1998
Uyruk: Almanya
Boy: 1,88
Mevki: santrfor
Satın alma opsiyonu olmasa elimizde kalacak bu derdik şimdi gözümüze az geliyor. Çok yazıldı çok söylendi biz oynatamıyoruz bu adamı diye. Bu sezon Valencia’nın yanında faydalı olabilirdi en azından king ve pedro’dan fazla katkı vereceği kesindi ama taraftarla bağı kopardı.

Üzücü yanı ise beğenmediğimiz ve ıskartaya çıkardığımız adamdan zarar ettiğimiz yetmiyor gibi “ daha iyisi “ diye getirdiklerimizden daha kallavi zarar etmiş olduk.

T: an itibari ile piyasa değeri çift hanelere yükselen, tapusu şimdilik bizde olan oyuncu.
satış kolaylığı vadederek ayartabileceğimizi düşündüğüm futbolcu. Oyuncu istemedikten sonra kulubü opsiyonu kullanamaz. Eminim ki kendisi seneye ausburg'da oynamak istemeyecektir. Böylece fenerbahçe'de hiç oynamadan 7-8 milyon euro'ya istediği yere gidebilir. 7-8 yüksek gelirse, 6 da 4'ten büyüktür. Bizim gibi kulupler icin her bir kuruş değerli olmalı.
piyasa değeri 12 milyon euroyu gören forvet. almanya'da tekrardan kendini bulmuşken buraya döneceğini hiç sanmam, zaten dönmesin de berisha bu iklimin oyuncusu değil. augsburg da bu fırsatı geri çevirmez bonservisini alır oyuncuyu paraya çevirir.