yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

merak ettiklerinizşifre işlemlerini, yazar onayını ve daha birçok bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.


lacisözlük nedir?

Fenerbahçe’ye gönül vermiş birkaç dostun beraber oluşturduğu laci sözlük platformu.

nasıl yazar olabilirim?

Sözlükte sağ üst köşeden kayıt ol seçeneğine tıklamanız, ardından gerekli formu doldurmanız yeterli. Yazar alımları her zaman açık olmayabilir. Sadece belirli günlerde açılan yazar alımlarını sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Eğer yazar herhangi bir dostunuz varsa yine dostunuz vasıtasıyla yazar olabilirsiniz. İlgili arkadaşınızın bizlere mail(info@lacisozluk.com) atması yeterli.

Ayrıca fenerbahçe kart sahipleri, yani @fenerbahce.com.tr uzantılı mail adreslerine sahip taraftarımız dilediği zaman sözlüğe kayıt olma hakkına sahiptirler. Yine bizlere @fenerbahce.com.tr uzantılı mail adresinden mail atmaları yeterlidir.


çaylaklıktan nasıl kurtulabilirim?


sözlüğe kayıt olduktan sonra sözlük formatına uygun olmasına dikkat ederek en az 30 entry giriniz. ardından info@lacisozluk.com mail adresine sözlüğe kayıtlı oldugunuz mail üzerinden kullanıcı adınızı gönderip bekleyiniz. kısa süre içerisinde bilgilendirme maili gelecektir.


amaç

Öncelikli amacımız Fenerbahçe’ye gönül vermiş kıymetli taraftarımızı aynı çatı altına toplamak ve kolay bir biçimde iletişim kurmasını sağlamak. Birbirimizin duygularını, fikir ve düşüncelerini okumak, yazmak, anlamak..

Laci Sözlük daha öncesinde kurulmuş fenerbahçe sözlüklerden esinlenerek kurulmuş olup, mevcut düzende herhangi bir aktif fenerbahçe sözlüğün olmaması doğrultusunda kurulmuştur.

Bilindiği üzere ülkemizde ilk açılan taraftar sözlüğü de fenerbahçe sözlük olmuştur. Amacımız bizden öncekilerin geleneğini devam ettirmek ve sahip çıkmak. Daha sağlam adımlarla..

bize ulaşın

Fenerbahçe Sözlük ile ilgili destek-fikir alışverişi-istek-şikayet gibi konuları info@lacisozluk.com‘dan bizlere iletebileceğinizi lütfen unutmayın.


entry adabı

Sözlük yazarlarımızın sözlük formatına olan hakimiyetinden şüphemiz yok. Ama yine de bazı hususları hatırlatmakta fayda var.

Bilindiği üzere sözlüğümüz taraftar sözlüğü formatlıdır. Burdan yola çıkarak girilecek entrylerin/açılacak başlıkların fenerbahçe ve spor ile alakalı olmasına özen gösterelim.

Ayrıca siyasi/dini görüşlerinizi/duygularınızı lütfen içinize gömün. laci sözlük’teki yazarların tek ortak paydası fenerbahçe’dir.

Entry veya mesaj yoluyla Küfür-hakaret gibi söylemlerle karşı tarafa saldırmak, hedef göstermek kesinlikle yasaktır! Enerjimizi tribünlere saklayalım :))

Entry girerken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir diğeri de imla kurallarına dikkat etmek. Tabiki sizden kusursuz bir entry beklemiyoruz ki bu okuduğunuz metinde dahi birçok imla hatasıyla karşılaşmış olabilirsiniz. Amacımız güzel dilimizi elimizden geldiğince özen göstererek kullanmak ve bu sayede dili korumak.

Entry demişken devam edelim; entry girmeye başlamadan önce sakin olmanızı tavsiye ederiz : ) çoğu zaman maç heyecanıyla girilen entryler maalesef göz kanatabiliyor. Entryleri girdikten sonra gözden geçirmeyi unutmayın.

Entry demişken devam edelim; entry girmeye başlamadan önce sakin olmanızı tavsiye ederiz : ) çoğu zaman maç heyecanıyla girilen entryler maalesef göz kanatabiliyor. Entryleri girdikten sonra gözden geçirmeyi unutmayın.

şifremi unuttum?

“Şifremi Unuttum? Ne yapmam lazım?” diyorsanız, yapmanız gereken sadece şu; info@lacisozluk.com ‘a sözlüğe kayıtlı oldugunuz mail ile olmak şartıyla mail atmanız ve yeni şifre istemeniz yeterli. 24 saat içerisinde moderatörler tarafından kayıtlı oldugunuz maile yeni şifre gönderilecektir. eğer mail adresinizi de unuttuysanız herhangi bir mail üzerinden yine info@lacisozluk.com mail adresine kullanıcı adınızı vermeniz yeterlidir. Sizlere kayıt oldugunuz mail adresi hatırlatılacaktır ve o mail adresine şifreniz gönderilecektir.

lacisozluk lacisozluk