Beşiktaş'a attığı bir gol vardı. Görüntüsünü, neler yaptığını, nasıl bir performans gösterdiğini falan hiç hatırlamıyorum ama bu gol ve ardından yaptığı sevinci direkt aklıma geldi. Bir şekilde iz bırakmayı başarmış adam, mutludur umarım.
fenerbahcemizin eski 7 numarasidir.

everton'a attigi gol ve galatasaray'a karsi marcio nobre'ye yaptigi asist ile fenerbahcelilerin hafizasina kazinan futbolcudur.
Aurelio hamlesinden sonra sıradaki hamle olacağı konuşuluyor.
Başkan çıldırdı, fenerol'dan evlatol'a evrildik galiba. Eski evlatları birer birer topluyoruz. Tuncay, Semih, maldonado, Selçuk, Serkan Balcı, önder, beklemede...
'nın üstteki entrysini ironi sanmıştım sabahleyin ama yozgatlı'nın teknik ekibe katılacağı haberlerini bugün bir kaç yerde gördüm. yani aurelio'yu makul buluyorum şahsen ama mehmet yozgatlı nedir abi? ali koç "battı balık yan gider" kafasına mı düştü karantina sürecinde acaba??????
fenerbahçe'ye geldiği sezon şampiyonluk yaşamış, vedalaşırken de şampiyonlukla ayrılmış eski top tepici yeni asistan koç. fenerbahçe'de forma giydiği 3.5 sezonda 3 şampiyonluk yaşamış, daum'un takımının canla başla çalışan ama hep eksik kalan parçası. kendisini geliştirmeyi çok severdi, belki futbolculuğu çok üst düzey değildi ama çok çabalardı, denerdi. hooijdonk ve alex'le birlikte aylarca serbest vuruş ve şut idmanı yaptığını hatırlıyorum mesela. umarım yardımcı hoca olarak da bu çalışkanlığı ve arzusu fenerbahçe'de devam eder.
fenerbahçe'nin emre, volkan, aurelio, erol bulut, gökhan gönül, caner erkin ve nihayet mehmet yozgatlı'nın da katılımıyla ibn-i arabinin "içine dön çünkü sen cisminle değil ruhunla insansın" felsefesini benimsediğini görüyoruz.

başkan kaybettiğimiz şampiyonluk parolasını çözmek için istihareye falan mı yatıyor bilmiyorum artık ama inandığı bir şey var galiba:)