yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

mehmet ali aydınlarsözünün arkasında durmayan adam.
halen fenerbahçe'ye sponsor falan olabilen adam. pek bir şey yazmayacağım kendisi hakkında çünkü artık vaktim de yok. fakat şunu söyleyebilirim ki eğer sen ''en kötü ihtimalle'' fenerbahçe'yi küme düşürseydin muhtemelen fenerbahçe adına daha hayırlı olurdu. en azından 1 yıl geç bir şekilde aklanıp dünyanın tazminatını alırdık. hele bir de verdiği söz var ki hiç girmiyorum oralara.

senden nefret ediyorum.
Kendisinden nefret ederim, ancak uçan kuşa borcumuzun olduğu iki kuruş paraya muhtaç olduğumuz şu dönemde kendisinin sponsorluklarına ses çıkarmam. Kimse çıkarmamalı. Bu seneki acıbadem sponsorluğu ile kulübün kasasına 3 senelik anlaşma sonucu 95 milyon tl para girdi. Az para değil. Görünen o ki mehmet ali aydınlar kulübe daha para sokacak. Ne kadar kendisini sevmesekte fenerbahçe menfaatleri doğrultusunda ses çıkarmamak en iyisi.
Kulup menfaatleri adina 1 kurus bile veriyorsa alinmalidir, gokhan'in filan affedilip 1.kaptan yapilmasina dahi ses etmeyen taraftar bi zahmet birsey demesin bu herife. Twitterda yazilanlarla islerin yurumedigini ogrendi baskan, sampiyonluk adina destegim tamdir.
tff başkanı olduktan kısa süre sonra 3 temmuz'u yaşamıştır. bence o dönem ne karar verirse versin nefretimizden kaçamayacaktı. bu yüzden kızamıyorum kendisine.