halen fenerbahçe'ye sponsor falan olabilen adam. pek bir şey yazmayacağım kendisi hakkında çünkü artık vaktim de yok. fakat şunu söyleyebilirim ki eğer sen ''en kötü ihtimalle'' fenerbahçe'yi küme düşürseydin muhtemelen fenerbahçe adına daha hayırlı olurdu. en azından 1 yıl geç bir şekilde aklanıp dünyanın tazminatını alırdık. hele bir de verdiği söz var ki hiç girmiyorum oralara.

senden nefret ediyorum.
Kendisinden nefret ederim, ancak uçan kuşa borcumuzun olduğu iki kuruş paraya muhtaç olduğumuz şu dönemde kendisinin sponsorluklarına ses çıkarmam. Kimse çıkarmamalı. Bu seneki acıbadem sponsorluğu ile kulübün kasasına 3 senelik anlaşma sonucu 95 milyon tl para girdi. Az para değil. Görünen o ki mehmet ali aydınlar kulübe daha para sokacak. Ne kadar kendisini sevmesekte fenerbahçe menfaatleri doğrultusunda ses çıkarmamak en iyisi.
Kulup menfaatleri adina 1 kurus bile veriyorsa alinmalidir, gokhan'in filan affedilip 1.kaptan yapilmasina dahi ses etmeyen taraftar bi zahmet birsey demesin bu herife. Twitterda yazilanlarla islerin yurumedigini ogrendi baskan, sampiyonluk adina destegim tamdir.
tff başkanı olduktan kısa süre sonra 3 temmuz'u yaşamıştır. bence o dönem ne karar verirse versin nefretimizden kaçamayacaktı. bu yüzden kızamıyorum kendisine.
x (tweet)


(bkz: #26562)

ulan harbiden loser oğlu loser'ım be...

ne zaman birine sallasam bir şekilde dostumuz oluyor. ne zaman siyah desem, salladığım siyah bir şekilde beyaza dönüşüyor.

neyse şunu söyleyeyim. madem mehmet ali aydınlar yaşanan malum olaylara rağmen sponsor olabiliyor, o zaman isim sponsorluğu gibi şeylere de karşı çıkmamak gerek. ne kadar kötü bir durumda olduğumuzun kanıtıdır bu. bu dönemde iyi bir isim sponsorluğu da bulmak zor olsa gerek. fakat eğer bulunabiliyorsa direkt olarak kabul edilmeli bu isim sponsorluğu.

başkan "birleşmek"ten bahsediyor. kapatırım ağzımı ben, sıkıntı değil eğer birleşeceksek ve daha güçlü olacaksak.
(bkz: #26570)

daha öncede belirttiğim gibi kulübe 1 kuruş dahi veriyorsa alınmalıdır, euro'nun 9.30 olduğu şu dakikalarda sıcak paraya hayır deme lüksümüz yoktur. haa karakterini ve geçmişte yaşananları hiçbir fenerbahçeli tabikide unutmayacaktır ama şuan bunları düşünmenin zamanı değil. şampiyonluğun bir numaralı favorisiyiz bu sene ayrışma olmamalı. kulüp menfaatleri adına mehmet ali aydınlar'a katkısından dolayı teşekkür ediyorum.

videoben bu ortamı deli gibi özlüyorum beyler...
Ben maalesef yukarda arkadaşların bahsettiği bir kuruş faydası varsa hayır diyemeyiz şeklindeki söylemlerine Katılmıyorum. Sonuçta burası fenerbahçe ve buraya sponsor oluyor yani markasının reklamını yapıyor. Yani karşılıklı bir çıkar ilişkisi var. Ha çıkar bu parayı bağışlar o zaman eyvallah deriz. Hatta derki o dönem önüme konan belgeler çok gerçekçiydi kumpasa bende kandım tüm fenerbahçe ailesinden özür diliyorum. O zaman durumu değerlendiririz.

Ali başkanı desteklesem dahi ortada hem kendisinin hem de mehmet ali aydınlar’ın bu kadar söylemi varken hiç bir şey olmamış gibi davranmalarını doğru bulmuyorum. En azından tatmin edici bir açıklama yapılması gerekir.
3 temmuz sürecinde kulübümüz hakkında skandal niteliğinde kararlar alan ve en az malum terör örgütünün yargı yapılanması kadar eli kirli olan kurumun başkanlığını yapmış bu şahıs, aldığımız kararlar neticesinde fenerbahçe haksız bir kayba uğrarsa bunun telafisini yapacağım sözü vermiştir.

Günün sonunda kulübümüzün yaşadığı maddi ve manevi kayıplar öyle bir boyuta ulaşmıştır ki değil şirketlerini sponsor yapmak, tüm servetini kulübümüze devretse yine de sözünün altından kalkamaz.

Bu bağlamda şahsa ait şirketler ile yapılacak tüm sponsorluk anlaşmalarını desteklemekle beraber asla müteşekkir değilim. Yaptıkları bu camiada hiçbir zaman affedilmeyecektir, hiçbir zaman unutulmayacaktır, nitekim milyonlarca taraftarın ahı vardır.

Başkanımızın tüm bunların bilincinde hareket ettiğine inanıyorum ve destekliyorum.
Bu bile koç'tan iyidir. Saran'ı falan hiç demiyorum bile. Hulusi belgu bile iyidir bu Ali isimli arkadaştan.

Tanım: fbli garip iş insanı. Başkanlık kovaliyordu bir ara. Koç'tan önceki zararlı başkan Yıldırım bunu da düşman belletmişti herkese.