Doğum: 18 Eylül 1995
Uyruk: Almanya
Boy: 1,73
Mevki: on numara
Bize geçirirler diye it gibi korktuğum rogon sporlu bitik futbolcu. Alanyaspor ve başakşehir'de kendini bulabilir, tavsiye olunur.

Hatta gözümde kabus gibi canlanıyor maç başı ücretle... bla bla bla...
Futbolu bırakmış bitik alman futbolcu. Maalesef berisha'yı aldığımız için rogon kendisini bize bir güzel çaktı.

Hemde en son ihtiyacımız olan 10 numara bölgesine geldi kendisi. Neyse artık bakalım hoca ne yapacak.
Bu ne Aq, iyice menajer kucağında raks ediyoruz strip clubdakiler gibi.

Iyi ki hatalardan ders alınmış. Bu oyuncu iyi kötü olması meselesi değil, rogon isterse çakıyor. O meşhur 100 kişilik oyuncu listesine göre alınmıyor.
berisha'nın yanında geldiği için transferi zerre umrumda futbolcu. katkı verirse de ekstra olur.
Pek ümidim olmasa da en azından kısa süreli bir sözleşmeyle kadromuza katacağımızı düşündüğüm alman futbolcu.
İnşallah günlerdir başımızı ağrıtan futbolcularımız gibi sorun yaratacak bir kontratla transfer edilmemiştir. İmza parası verilmemesi, garanti kısmı düşük bir maaş alması ve en fazla iki sene olan bir kontrata imza atması temennim. Ve Rogon'un mecbur bıraktığı değil de bir liste sunup birini seçin dediği bir oyuncudur umarım. Belki hoca kabul ederken bir şeyler kurmuştur kafasında. Bunlar dışında daha 26 yaşında bir Alman oluşu az da olsa ümit pompalıyor. Ben transferine Berisha'nın yanında çaktılar diye değil de Berisha gibi bir ismi almamıza yardımcı oldu diye bakmak istiyorum.(*)
vitor pereira hocamın isteyip istemediğini merak ettiğim, mental olarak epey sorunlu 8/10 numara. umarım bizde olumlu bir patlama yapar.
bazı twitter hesaplarına göre 1 1 yıl imzalanacağı söylenen oyuncu.

edit: artı sembolü gene kayboldu entry içinde, "bir artı bir" yılı kastettim.
kariyeri fena düşüşte olan alman futbolcu. Schalke 04 dönemlerinde wonderkid muamelesi yapılan bir futbolcuydu. daha 17-18 yaş civarındayken yaptığı gol ile asistler ve o dönemki Football Manager oyunlarında iyi olması da futbolseverlerde beklentiyi yükseltmişti. Crystal Palace yolunu tutunca yavaş yavaş o seviyelere ulaşamayacağı zaten anlaşılmıştı. ben de neredeyse herkes gibi onu 10 numara olarak biliyorum ancak transfermarkt profilinde orta sahanın solunda oynayabileceği yazıyor. üçlü defansa geçip sezon başından beri orada asıl pozisyonu farklı olan Ferdi'yi oynattığımız için bir "acaba" dedim kendi kendime. yıllardır piyasada bilinen biri olmasına rağmen daha 25 yaşında, eğer ki artık kendime gelirim ve kariyerimi toparlarım diyorsa işe yarayabilir ama aynı kafada devam ederse de hem bizim için hem kendi kariyeri için iyi olmaz. transferine pereira'nın ne dediği de çok önemli.