Juve'den kovulmuştur.

(bkz: #23910)

Bu sezon şampiyon oldu ligde ama bu kadro derinliği ile daha fazlasını vermeliydi. Büyük takımlarda sistem inşa etmek kolay değil. Yönetimler buna zaman vermiyor. Sarri hoca da sistem inşa etmek için bir yıldan fazlasına ihtiyaç duyuyor.

Açıkçası napoli'nin başındayken oynadıkları futbola bayılıyordum. Belki yine bir alt segment takımlara dönmeli. Gerçi şu saatten sonra juventus seviyesindeki takımlardan teklif de alamaz.
Ali koç, eğer fenerbahce başkanı olarak kalmak istiyorsa yıllık 10 milyon euro teklif edebileceği teknik direktör.

Zaten koç'un kulube en az 150 milyon euro harcadığını biliyoruz. harcadığı büyük rakama rağmen yine de yüksek ihtimal ile kulubü verdiğinden daha çok zarara soktu. Yine de bu kulubü seviyorsa hem kendi namı, hem de kulup için böyle bir topa girebilmeli. Bu gariban halk yokluk içinde kendisinden kısarak sürekli para harcıyorsa zenginler de benzerini yapabilmeli.

Edit: tabii ki fikir uçuk fakat taraftarın çoluğunu çocuğunu işe karıştıran kendisi bir yolunu bulsun. Benim isviçre bankasında hesabım ya da verdiğim maddi sözlerin bir değeri yok.
fenerbahçe'ye gelmesi imkânsız olan hoca. başlıkta da önerildiği gibi varsayalım 10 milyon euroyu ali koç vermeye razı oldu. bunun resmî olarak verilme imkânı yok, uzun uzun anlatmayacağım, ne harcama limitimiz yeter ne de ffp limitimiz. hâliyle muhtemelen el altından verilecektir. ee peki, el altından verildiğinde başımıza neler gelebileceğini tahmin edebiliyor musunuz? muhtemelen 2 gün içinde soruşturma açılır ve ffp'den ceza yeriz sezon sonu. 2 yıla da kulübü kapatırız herhâlde.

geçelim.
Liyakat yoksunu pirlo için juve'den kovulan hocam.

Kendisini sevmeyen çok var ama ben napoli'de oynattığı futbolun adeta hastasıydım.

Juve ile en azından şampiyonluk yaşadı ve denildi ki kim gelse şampiyon yapar zaten. Bakalım pirlo ile de olabilecekler mi şampiyon.