İtalyan basınından Calciomercato'nun haberine göre ilgimizin olduğu Al Duhail ve Hırvat millî takımının santraforu. Aynı zamanda g. Saray'ın da adı geçiyor oyuncu için.
Kulübüyle anlaşmasını karşılıklı olarak fesh etmiş eskilerin sağlam santraforu.
Başlar bizim yalancı basın şimdi tüm yaz bu adamı yazmaya ahahahha.avrupa'ya geri dönecek mi merak ediyorum bakalım.
Ülkemin yaşlı çöplüğüne dönmemesi için transferine hayhhahahahhahah ciddi ciddi bu kalitede futbolcuları 20-30 yaş arasında getirebileceğini zanneden şahıslar ülkeyi yönetiyor.

Senin liginin ederi belli, çapı belli. Haliyle İspanya'daki, İtalya'daki orta sıra takımlar yerine seni tercih etmesinin sebebi vereceğin maaş. Yoksa ne diye gelsin buraya!

14 yabancı oyuncu sayısını indirmek yerine kadrodaki 14 yabancıdan 2si 32 yaş üstü, ikisi 22 yaş altı dersin takımlar hem genç oyuncu aramak zorunda kalır hem de tecrübeli isimleri de madzukic gibi getirme fırsatını kovalar. Hem günümüze yatırım hem de gelecekte bonservis getirebilecek isimlere yönelim olur. Win win yani.

Mandzukic 'e dönersek şampiyonlar ligi geliri olan bir takım getirebilir sadece. En az 4 milyon euro maaş ister ki gelsin oynasın buralarda. O yüzden fenerbahçeyi pas geçebiliriz.
juventus'ta bu sene bir dakika dahi süre alamamış futbolcu. sonradan arap ligi'ne gitmiş ve 1 maç kaçırmış, diğer 5 maçta oynamış. 0 gol 0 asist.

ayrıca 2018-19 sezonunda sakatlıklardan dolayı 17 maç kaçırmış toplamda tüm kulvarlarda. aman aman önümüzde falcao örneği var, bizden uzak olsun diyorum. en az 5 milyon euro maaş isteyecektir. ha kadromda bir tane dünya yıldızı olsun mu? elbette ama eğer olmayacaksa da benim için sıkıntı yok. başarıya aç, dinamik ve kadro mühendisliğinin iyi olduğu bir kadro istiyorum, dünya yıldızları ile dolu bir kadro değil.
ayrıca buna çökeceğimize dzyuba'ya çökelim daha iyi.
Gerçekten hastası olduğum forvetti zamanında ama çok yüksek bir maaş isteyecektir kadromuzda fazla yaşlanacak ve eskisi gibide değil yani futbolu saldığı çok belli oluyor. Bu riske girmemize hiç gerek yok.
ha eski hırsı ve gücüyle oynayacak olsa içinden dışından geçer bu ligin mario sırf hava hakimiyeti bile yeterdi ama o ayrı.
Bayern münih performansının yarısını verebilecekse penaltısız 20 gol atar. Tam süper lig santraforu; çalışkan,azimli,golü koklar fırsatçı golcü, pivot santrafor özellikleri var hava hakimiyeti çok iyi, top indirir kanatlara gol attırır yeri gelir defansın içinden geçer gol atar. Arkasında sosa varken izlemek isterim. 3m maaş+ 1.5m şampiyonluk bonusu bence uygun. Bildiğim kadarı ile sakatlık sıkıntısı yok, dubai liginde virusten dolayı 6 maç oynandığı için maç eksiği var. Topuk yaylasına yetişseydi direk alın derdim. Karakter olarakta parayı alıp yatacak bir tipe de benzemiyor. Yıllardır kendisini izliyorum gözümde azimli çalışkan profesyonel ve oynadığı kulübe aidiyet duygusu besleyen bir profil çizdi. Bence oynanmaya değer bir kumar.