Türkiye liginde beğenerek izlediğim 2 orta sahadan birisi. Diğeri malum Luiz Gustavo.

Kronik sakatlık problemi olmasa Türkiye ile yolu 32 yaşından önce kesişmezdi. Alanı ve adamı iyi savunduğu gibi topla arası gerçekten çok iyi ve oyun görüşü üst düzey. Savunmadan top çıkarma konusunda çok başarılı.

Derbide olmayacak olması büyük avantaj. Gustavo ile birlikte aynı takımda oynamaları halinde lige damga vurabilecek potansiyeli var, tabi ki sağlıklı kalırsa.
herif efsane oynadı bugün(*) . galatasaray'ın yüzde 50'siydi.

kronik sakat olmasa yolu düşmezdi türkiye'ye bu yaşta. galatasaray tekrar kiralamak için girişimde bulunacaktır ama southampton salar mı orası muamma.
Yine 2-3 hafta sakatlandığı söylenen futbolcu.
Gs'de en beğendiğim oyuncu bu adamdır gustavo'nun yanında olsa orta sahayı aleve verirlerdi. amma velakin bu adam sezonun neredeyse yarısında sakat ve oynamıyor. bu da kendisini tamamen gereksiz bir transfer yapmakta takımın tüm planını ve işleyişini bozuyor sakatlanınca.
Sezon başında ilk bjk'ye önerilen oyuncuydu fakat updullah Hunter sakatlık sebebiyle veto etmişti. Haklılığını zaman gösterdi. İyi oyuncu ama sakat.
Durmadan instagram'dan görecekseniz siz seneye tarzı açıklama yapan orta saha oyuncusu.bjk'nin ilgisi geçen seneki gibi var oraya gidebilir.başakşehirin yerinde olsam denerdim bir şansımı.
Adam baya iyi bir orta saha ama ligin yarısını kaçırıyor sakatlıktan. bu sorun çözülüpte türkiyede başka takımda oynarsa iyi ağlatır gslileri.
france football'un haberine göre southampton ile anlaşmak üzere olan oyuncu.
mustafa cengiz : rakiplerimiz kap'a açıklama yapmıyor. neden sormuyorsunuz. gs'li muhabirler sürekli zor sorular soruyor. oyun oynanırken kural değişmez. bir futbolcu önce bize gelir biz istemezsek gider . biz zaten lemina'yı istemiyorduk ....

diyebilir.
hahahahahahahah