benim çok beğendiğim bir teknik adam. özellikle oynatmak istediği futbolu seviyorum.west ham performansı iyi değildi doğrusunu söylemek gerekirse. fakat west ham cidden değişik bir kulüp. camia olarak başarıya karşı tepki olarak doğmuşlar galiba. sadece pellegrini değil, kim gelse pek olmuyor.

fakat ben sanmıyorum ki gelsin. hem avrupa'da bizden önce gidebileceği ligler hem de takımlar var. hem de bizim ekonomik zorluklarımız buna mani. zaten bence kendisi kurucu bir teknik adam da değil. o sebeple şimdilik mümkün görünmüyor.
gelme ihtimali gerçek mi bilmiyorum ama yüzde 5'lik bile bir ihtimal varsa inşallah diyorum. pellegrini yeteri kadar para kazanmış, aslında doymuş birisi. belki kendisi için yeni bir serüven arıyor olabilir. tabi bunlar benim temennilerim ama eğer böyle bir şey, bu şartlarda gerçekleşirse fenerbahçe çok iyi bir tercih yapmış olacak.
Kendisi ile olası anlaşmanın 2 büyük handikapı olacaktır.
İlki, kendisini ispatlamış bir isim olarak hem maaş talebi yüksek olacaktır hem de daha kaliteli ve maliyetli bir kadro isteyecektir.

İkincisi ise, kendisini ispatlamış bir hocaya olan kredi düşük olur, en ufak kötü gidişat sinyalinde yolları ayırma fikri ön plana çıkmaya başlar.

Bjelica kadar başarıya aç ve hırslı olacağını da kişisel olarak tahmin etmiyorum.
Menajeri söylemiş ama ihtimal vermiyorum bize gelmesine.bi kere adam elit bir teknik direktör fenerbahçe kadrosu şuan malesef tam anlamıyla bir çöplük,böyle bir ortama gelmek istemez.bunu düzeltmek için yüklü bir transfer bütçesi gerekiyor bunu şuan yapabileceğimizi sanmıyorum kulübün maddi durumu belli.
Öylesine bir yoklamak için teklif yapmış olabiliriz heralde.düzgün planlı ve kaos olmayan bir takımda görmek isterdik kendisini.pellegrini'nin oynattığı futbolu beğeniyorum, öyle bir ortamda başarılı olabileceğine de inanıyorum.