Futbolcu

Doğum: 23 Ocak 1999
Uyruk: Fransa
Boy: 1,82
Mevki: Stoper
Arsenal'in ilgilendiği stoper.

Bizim de adımız geçiyor dünden beri. Adamın son fotosunun Altında çoğu arsenal taraftarları tarafından yazılmış olmak üzere 150 yorum vardı şu an 3 bini geçmiş bizim taraftarların yorumlarıyla.. Hastasıyız şu transfer dönemlerinin..
bize geleceğini düşünmediğim stoper. şayet gelirse emre'nin yapacağı diğer transferlere sesimi çıkarmam.

açıkçası arsenal'e gitse forma şansı bulabilir mi merak konusu. bize gelirse kesinlikle bulabilir fakat gelmek ister mi? bilmiyorum. ajax'a da gidebilir gibi duruyor.

biz belki transfer dahi yapamayız tff limitlerinden dolayı. hadi ffp neyse.
Fenerbahçemizin aklına bile geldiğini sanmadığım oyuncu.

Biz Alparslan falan peşinde koşarız. Arkadaşlar artık hayale kapılmayın sonra gelen isim böyle oyuncular olmayınca yıkılıyoruz. Başkan ne dedi Ligi bilen yabancı o sebeple biz ligdeki rakiplerin mevcut ya da eskilerin yöneleceğiz.
Musluman futbolcu.

Dusunun transferindeki en buyuk artimiz bu :)
Hayal kurmaya gerek yok, ligimizin cok ustunde kendisi.
emre'nin transferi için bastırdığı futbolcu. bu sene basınımızın dilinden düşmeyecek galiba emre'nin her oyuncu için bastırması olayı.
- Emre: malang seneye bizdesin koçum. Emre abin olarak seni fenerbahçe'de görmek istiyorum. Acun abin de selam söylüyor.
- malang sarr: inşallah emre abim. Büyük hayranınım senin olduğun takımda olmak isterim.
Türkiye ligine gelmeyecek olan stoperdir.

Avrupa'nın önemli takımları dahil bir çok takım ilgileniyor. Mevcut şartlarda maddi olarak da ikna edecek gücümüz yok. Şansımızı denemek güzel bişey ama gerçekçi hedeflere odaklanmalıyız.