yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

maç ekranımaç başlıklarında başlığın hemen üzerine yerleştirilmiş bilgi kutusu.ekranda maç saati, hakemi, ligi, skoru gibi bilgiler yer almaktadır.
Bomba gibi dönmüş sözlük özelliği.

Bir de maçlar olsa :(
arkaplanında fenerbahçe ülker şükrü saracoğlu stadyumu olan, sözlüğün maç başlıklarının hemen üzerinde yer alan bölüm.
değişikliğe gitmesi gereken ekran. mevcut hali ilk başta güzel gelmiş olsa da yetersiz olduğu aşikar. yapılabilecek bazı değişiklikler:
-canlı skor özelliği. bu canlı maç motorlarına bağlayarak yapılabilir belki. bilmiyorum tabi işin kod kısmını filan ama canlı skor harika olurdu.
-hakem bilgilerinin de eklenmesi hoş olurdu.

-kadro bilgileri girilse bile gözükmüyor. onun da düzeltilmesi gerek.
-stadyum, hakem gibi kısımlarda belirli seçeneklerin olması. yani kendimiz de yazabiliriz ama bunla uğraşmak istemezsek birkaç stadyumlu bir listeden stadyum seçilebilir. aynısı hakem için de geçerli.

50-100 civarı stadyum girilse yeterli olur. süper lig takımları ile avrupa takımlarının stadyumları olmak üzere de 2'ye ayrılır. böyle bir şey yapılabilir işte.

----------
umarım en kısa zamanda değişir. çünkü gerçekten önemli bir kısım bana göre. yazarlarımız bazen maç ekranından takip edebiliyor maçları.
Maç ekranına ek olarak canlı skor özelliği de banner olarak sözlüğe gelebilir. Kısa bir iş değil ama orta vadede yeni sezona uygulanabilir.
T: sözlüğün güzel bir fasilitesi.