Futbolcu

Mevki: stoper
marsilya forması giyen 28 yaşında brezilyalı stoper. kendisiyle ilgilendiğimiz iddia edilmiştir.
geçen sezon marsilya formasıyla 33 maçın 22'sinde sol bek oynamış brezilyalı stoper. osayi, nino, pablo mari, peres geri dörtlüsü, şampiyonlar ligi seviyesidir. iki saat sonra tüm bu haberler yalanlanabilir ama bu dörtlüyü kurarsak gol yemeyiz. aynı 95-96 parreira döneminde gelen şampiyonluk gibi, az golle çok puan toplayabilen bir takıma dönüşürüz.
Gayet güvenilir, istikrarlı ve sağlam defans oyuncusu. Hem sol bek hem stoper oynayabilmesi ve neredeyse maç kaçırmaması büyük bir avantaj.

Fransa ligini 2.bitiren takımın as oyuncusu olarak szalai yerine gelmesini gayet olumlu buluyorum. umarım bu transfer çözülür artık çünkü defans oyuncularımız yine değişti ve oturması zaman alacak.

Marsilyayla anlaştığımız söyleniyor. Hayırlı olsun.
Yago’ya göre kulübü ile anlaştığımız oyuncu. Oyuncu da gün içinde gelecekmiş. Hayırlı olsun.
gerçekten çok iyi oyuncu. marsilya taraftarları en iyi stoperimizi sattık diye üzülüyor. geçen sene yokluktan sol bek oynadı, biz de sol stoper oynayacaktır.
Hayırlı olsun transfer bitmiş. Elenince transfer çözmek tam bir aziz y. hareketi bizim mali de yaptı sağolsun. Marsilya taraftarı adamın ayrılmasından son derece rahatsızlar ve yönetimlerini eleştiriyorlar bence en pahalı transferimiz kendisi olacaktır.

Szalai yerineyse iyi bir transfer olacaktır gibi gözüküyor ama hâla kendisinin yanına nino gibi yüksek profilli ve sert bir oyuncu şart.
transferi attila szalai'nin satışının habercisi olduğunu sandığım stoper, backgrond'u sağlam doğru hamle olduğu imajı vermekte tahminen 6 milyon euroya bitmiştir şimdi sıra sağ stopere geldi.
Hayırlı olsun. Oyuncunun adını ilk kez duydum. Marsilya taraftarının sevdiği bir oyuncuymuş.