fenerbahçe'nin ne kadar rezalet yönetildiğin canlı kanıtı olan hesap.

ne söylediyse doğru çıkıyor , içeride ajanlar cirit atıyor. muhtemelen 12numara yöneticilerinden birisi. zaten paylaşımlarını hemen retweetliyor alabird ve tayfası.
Resmen yönetim ile 12numaraorg ilişkisinin kanıtı olan hesap. Arkadaş bu 12numara tayfası nasıl bir güç anlamadım gitti, hangi yönetim gelirse gelsin bunlar yerinde duruyor, kimse bu adamlara bir şey yapamıyor. Aziz yıldırım başkan iken ali koç' a muhaliflik yapan adamlar şimdi gelmiş ali koç' un safından taraftar istifa istedi diye taraftarı bölücülükle, hainlikle suçluyorlar. Bu lake of tears denen hesapta ortaya atılan iddialar da muhtemelen fenerbahçe yönetimine ait. Her şeye rağmen yönetimin saha dışındaki bu mikroplara karşı savaş açması beni mutlu etti, bu çeteye bir yerden başlamak lazımdı. Sırada mhk'daki hakem yapılanması var.
muhtemelen yönetimden birinin hesabı bu. şu aralar saha dışıyla pek ilgileniyor bizim yönetim. saha içindeki başarısızlığı unutturmaya çalışıyorlar normal olarak ama taraftar önceliği saha içine verecektir zira 7 yıldır müzeye teneke girmiyor.

dediklerinin doğru olduğunu varsayarsak, yönetimin yasadışı bahis çetesine ve bip çetesine karşı tavır alması güzel haber. umarım bir bir temizlenir bu kirli yapılar.
eğer ki yönetimin bilgisi dahilinde adeta bir iletişim stratejisi olarak kullanılıyorsa bunun oldukça yanlış bir karar olduğunu düşündüğüm twitter hesabı. taraftar ve kamuoyu bilgiyi daha resmi şekilde almalı, kurumsallık ve şeffaflık bu değil!