Fuat çapa hamlesiyle ankaragücü ve kayseri'nin ardından düşmeyi garantilemişlerdir. Öncelikle hikmet karaman veya mesut bakkal bekliyordum ama sanırım onları sonraki haftalara sakladılar.


Sezondan bağımsız bir yorum yapmak gerekirse, Melih yenilince pasta payını artırması beklenirken, damatın devreye girmesiyle elindeki paydan da olan yandaş asansör takım.

Damat bütün payı trabzon'a aktarmak istedi ama göksel gümüşdağ direkt patrondan torpilli olduğu için başakşehir'e dokunamayınca olan bunlar ve osmanlı gibi gözden düşmüş küçük paylara oldu.

Cinerler akıllıdır gökçek gibi bir an da sinmezler, büyük ihtimalle bu yıl düşüp, olumlu bir profil çizmeye çalıştıkları tv kanalları aracılığıyla toplayacakları yeni sponsorlarla seneye bir şeyler deneyecekler.

Siz gidin kocaeli, sakarya falan gelsin diyeceğim de onlar da belediye destekli takımlar yani geçmişlerine lafımız yok ama şu an sizin laciverdiniz. O yüzden düşmeyin amk siz en azından istanbul da olmanın avantajıyla takımların çöplerini falan topluyorsunuz, iyi kötü bir de scouting ağınız var.
Kim onlar isim versinler. Bu ne böyle lig başlayacak diye Corona açıklanıyor. İsim verin isim.
ulan troll de olamıyorum. İnanmadığını bir seyi nasıl yazabilir insanlar.

Her neyse çok geçmiş olsun. Bu kadar vaka açıklanıyor, gidip de Türkiye geneli vaka sayısı düşük çıkarsa... bilemiyorum.
biz elbette kendimize bakıyoruz da kasımpaşa sk'ya da verilen harcama limiti sadece ama sadece 79 küsür milyon tl.
bakın borç batağındaki ankaragücü 82 milyon tl, lige yeni çıkan fatih karagümrük yaklaşık 106 milyon tl, batma noktasına gelen malatyaspor 105 mliyon tl. ama şahıs kulübü olan ve hiçbir borcu olmayan kasımpaşa sk'ya 79 küsür milyon tl.
bu hesapları kim, ne şekilde yapıyor ?

şaka gibi ülkeyiz vesselam.
(bkz: 4 ağustos 2020 kasımpaşa sk açıklaması)
Yahu çok komik adamlar sadece diagne ve trezeguet'ten 24 milyon euro falan bonservis geliri kazandı.
bu gözükmüyor mu girdi olarak kulübe :d
Fuat Çapa ile süper bir ivme yakaladıktan sonra yollarını neden ayırdıklarını merak ettiğim takım. Yani kasımpaşa'ya da teknik adam dayanmıyor. Kemal özdeş'e de benzer işler yapmışlar ardından geri almışlardı. Garip.