Motenlla’nın hocamız olduğunu kanıtlayan transfere konu olan veteran topçu.

32 falan olsa gelsin sezon içinde illa katkı verir diyeceğimde 35 yaşında kanat oyuncusu yoklamak nedir ya. ortası yok bu vizyonun ya eytli ya aşırı tecrübesiz adam alıyor.

--- alıntı ---

Fenerbahçe Cuadrado'ya yaptığı 2 yıllık teklifini iyileştirdi ancak Kolombiyalı oyuncu olumlu veya olumsuz yanıt vermedi. Kendisine yapılan tüm teklifleri görmek için bekleme kararı aldı. [Alfredo Pedulla]

--- alıntı ---
Napacakmışız bu arkadaşı çok merak ettim. Dörtlü oynayacaksak Ferdi'yi mi keseceğiz? yok kendisini önde kullanmayı düşünüyorsak hüsran olur. Hadi diyelim Üçlü oynayacağız, ozaman ryan kenti niye aldık? ve yine ferdi'yi kesmemiz gerekiyor. Hoca yokken alınması büyük sorunlar yaratır. Herhangi hocanın da bu kadroya isteyeceğini sanmam.
son dönemde transfer edeceğimiz yönünde dedikoduların döndüğü, 2014 dünya kupasında gösterdiği performansla adını dünyaya duyuran yetenekli oyuncu. adı güzel cafcaflı ama en nihayetinde 35 yaşında, mertens ve mata'nın halini gördükten sonra 32-33 yaş üstüne açılı bakar oldum, halen ne kadar güçlü ve ne kadar futbol oynamak istiyor?