yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

jose fernandao viana de santanabrezilya takımlarından bahia’da forma giyen santrafor .
Futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istediğini açıklamış Brezilyalı forvet.
Fenerbahçe kariyerindeki tüm golleri.. [embed_basic url=www.youtube.com/embed/3IPVYz14fXA]
konyaspor'a transferi konuşulan brezilyalı santrafor.
Çok iyi bir yedek forvetti özellikle oyunu rakip sahaya yıkmak istediğiniz anlarda. tam formundayken dokunmadığı hava topunu hatırlamıyorum. takımın ileri yerleşmesini, faul almasını ve geri koşup boşuna yorulmamasını sağlıyordu.bu tarz bir pivot hep kadromuzda olmalı.

Bu adamı gönderip yerine frey'i almak nasıl bir akıl tutulmasıdır hala açıklayamıyorum.
kendisinin gönderilme nedeni, takımın o dönem için gençleşmeye gitmesiydi. kendisi 31 yaşındayken gönderilip yerine 24 yaşındaki frey alınmıştı. benzer özellikleri var zaten.

fernandao 3m euro para kazandırıp gitti bize. 31 yaşındaki birisinden kazanabileceğimiz kadar kazanıp gönderdik. fakat bizim salaklığımız onun yerini dolduramayışımız. frey'i izleyen hangi motivasyonla izledi bilmiyorum fakat frey geldiğinde herkes ''yedek santrafor olarak iyi olur'' diyordu. sonrası hüsran zaten.

gönderdiğimiz oyuncuların yerlerini doğru bir şekilde doldurmak gerekiyor. misal iki sezondur yedek forvetlerde hata yapıyoruz hep. geçen sene mevlüt'ü almış olmak için almıştık. bir önceki sezon da bu isim frey'di. halbuki frey yerine başka biri bulunabilirdi. bu sadece bir örnek. yaptığımız çokça hata var. düzgün bir planlamanın olmaması en büyük nedenlerinden biri bunun.