yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

jeremain lensBeşiktaş'ın Surinam asıllı Hollandalı Millî futbolcusu.
Beşiktaş'a alacaklarını alamadığı için ihtar çeken futbolcu.
Bizdeki müthiş performansından sonra gaza geldiler ve bize inat dünya paraya 5 yıllık bunu aldılar sonra bizle dalga geçmeler mi dersin,lens büyük takıma geldi :dd mi dersin, truth hurts'ler mi dersin..
An itibariyle tarihlerinin en büyük kazığını sokmuşuz gibi gözüküyor, dick reisin elini öpmeliyiz tek tek.
Bu kazığın intikamını tolgay arslan transferi ile misliyle aldılar. O yüzden bjk ile dalga geçemiyorum.
keşke geri gelse dediğim sağ kanat. şu an onun ayarında bir oyuncuya çok ihtiyacımız var. gökhan-caner geldi, lens'in neyi eksik???!!!!??
paok maçından sonra gecikmiş alacakları içn bjk'ye ihtar çektiği söylenen oyuncu.
bjk'liler kızıyor, sen sanki top mu oynuyorsun falan diye. adama öyle bir sözleşme şartları veriyorlar ki top oynamasa da o parayı alacak. adama neden kızılıyor anlamadım. alışmış herkes ülkede tazminatını almadan gönderilmeye, ses çıkartan görünce şaşırıyorlar.
geleceği ön görmeden bol keseden sözleşme yapanlar sorumlu. ben bu tarz konularda her daim oyunculara hak veriyorum. mesela belhanda indirim yapmıyor diye taraftarın önüne atılıyor. indirim yapsa ne güzel de yapmak zorunda mı ? yapmıyor diye linç ettirmeye kimsenin hakkı yok. bunun adı mobbingdir.
beşiktaş'ta 77 numaralı formayı giyen kasım 87 doğumlu futbolcu.

alex'ten sonra fenerbahçe formasıyla izlediğim en iyi oyuncuydu. advocaat ile başarısız geçen sezonda sırf o oynuyor diye izledim bir sürü maçı. tek başına manchester'ı yendi, trabzon'a fark atmamızı sağladı. performansı oralardan şimdiki seviyeye nasıl düştü hayret etmekteyim.