Keşke ikna edilebilse de çubuklu ile görebilsek kendisini. Stoperler artık 35-36 yaşına kadar iyi performans sergileyebiliyor. Bkz. Pepe.
Fakat bize yâr etmrzlert, epl de bile kontrat bulacaktır. Heeee bir de gelmesi gündemde olan yeni yabancı kuralına göre 32 yaş üstü yabancı alınamadığı için de getirilemez.
Bı kural koyacaklar ama onu bile açıklamaktan aciz bir TFF var, eee göklerden bir karar gelecek onu bekliyorlar.
Twitter duyumcularının ilgilendiğimizi söylediği stoper. Ayrıca italyan basını da oyuncunun roma ile görüştüğünü yazıyor.
A sınıfı bir defans. maaşını ödeyebilir miyiz bilmiyorum avrupa'dan bir teklif varsa bizim yerimize orayı tercih eder bence.
Muhtemelen Kariyerine Avrupa'nın b class takımlarında devam edecek topçu. Maalesef ligimizde c klasmanda bir takım bile yok.
Fenerbahçe'ye gelmesi imkansız olan stoper. Hala maddi kaygısı varsa avrupanın ortalama üstü takımlarından iyi kontrat alır yoksa ülkesine döner.
Man city desikodulari cikan stoper. Eger ust duzey takim hedefi varsa man city'de oynar ya da kalburustu bir takimda. Ama para hedefi varsa cok vok az bir ihtimalle turkiye'ye yolu duser. En az 5m euro maas ister onda da. + yuzde 67 vergi ekleyin bir de ustune, toplamda 8m euro.

kisacasi imkansiz beyler. Haberi olmayan varsa soyleyeyim; futbolcu vergileri yuzde 67'ye cikarildi.
Sosyal medyada come to Fenerbahçe sloganıyla çağırılan tottenham'dan ayrılmış Belçikalı stoper.