göztepe'de forma giyen 22 yaşındaki kaleci. bugünkü maçta(*) çok önemli kurtarışlara imza atmıştır. umarım kendini geliştirir.
Milli takım için biraz daha çabalaması ve kendini geliştirmesi gereken kaleci.
Gs'ye transfer olur olmaz, bilemem. Ancak genç bir kaleci olsam gs'ye Muslera varken transfer olmak istemem. Kaleci rotasyon yapılacak son yer ve yedekte bekleyerek gelişim gösterilmesi imkansız yegane pozisyon.o sebeple de Muslera gibi banko oynayacak birisi varken tercih etmezdim.

Geçmişte kaç tane genç potansiyeli yüksek kaleci geldi hiçbirisi kalıcı olamadı. Çok da doğal, şampiyonluk kazandıran bir kaleci varken kimse genç bir kaleciye sabredemez. Ancak öyle bir kalecin emekli olur, ondan sonra mümkün olur.
"3 yıllık gençleşme sürecindeyiz." diyorsan, bu çocuğu alır, fetret devri'ne girmiş 35'lik muslera'yı kulübeye çekersin. ama garibim yedek kulübesinde çürüyecek. ftsporlular sanıyor ki; boey, nellson ve rumen menajer ilişkisi sayesinde aldıkları oyuncular football manager'deki gibi gelişecek. e peki böyle bir şey varsa, o riski kaleci mevkisinde alsanız daha iyi olmaz mı? 3 yerli kuralı var, müthiş avantaj sağlar. her şeyiniz yalan dolan be gs'liler.
Göztepe kaleyi boş bıraksa en azından hücumda bir oyuncu fazla bulunurdu. öyle bir kaleci. yediği ikinci golde gel de at demiştir.
Yediği golleri, bir kaleci Fenerbahçe maçında yemiş olsaydı anında soruşturma yemişti.

Nedense GS maçlarında her sezon bir iki kaleci böyle goller yemeyi beceriyor.

Daha fazlasını dile getirmeyeceğim ama mide bulandıran goller yiyen kaleci diyerek tanımı bitireyim.