gerçekten artık işin cılkını çıkarmış gruptur.

ya bi' topluluk düşünün, her maç sonrası, bakın istisnasız her maç sonrası rakibe şike imasında bulunsun. takım fark etmiyor bu konuştuğum topluluk için. ya gözlerime inanamıyorum ya, gerçekten anlamlandırmakta güçlük çekiyorum. arkadaş, hiç mi yorulmuyorsunuz amk?

bu ilk önce beşiktaşlı bülent uslu'dan yayıldı. şimdi başta 3 büyükler olmak üzere bütün takım taraftarları hep aynı şeyi yapıyor.

gs maçlarını pek izlemiyorum özellikle son dönemde. ama fb maçlarını izliyorum, doğal olarak bu yorumları da görüyorum. ya istisnasız her maçta şike imasında bulunmak nedir ya? kafayı mı yediniz siz evladım? fb neden şampiyonluk yarışından kopmuşken rakip satın alsın, ya onu geçtim neden şike yapsın? düşünsene şike yapıyorsun ve yakalanıyorsun, ki 2021 yılında yakalanmamak çok zor bir ihtmal, şu durumda kaybedeceğin itibarı düşünebiliyor musun? kıçı kırık bir şampiyonluk için neden şike yapsın fb?

yav hadi her şeyi anlarım da 3 mayıs 2021 fenerbahçe bb erzurumspor maçı için bile şike imasında bulunan bir topluluk var. bakın rakip küme düşme hattında ve son şansı bu maç idi. mecbur kazanmak zorundaydı. ama ilk 15 dakikada 3'leyince yine şike imasında bulunmaya başladı özellikle gs taraftarı.

lan biz neden şampiyonluk yarışından kopmuşken erzurum'u satın alalım amk. manyak mısınız siz ya?

inanılmaz ya, inanılmaz...

sıktı artık. gerçekten sıktı. genel olarak söylüyorum, sadece bir takım taraftarı için söylemiyorum. sıktı.