fatih terim'in ırkçı bir demecidir.

videobugün emre belözoğlu üzerinden fenerbahçe camiasına ırkçı yakıştırması yapan kişiler, fatih terim için ne söyleyecek merak ediyorum. heee asla savunmuyorum emre belözoğlu'nu. hatta bugün kulüpten gönderilse ırkçılıktan dolayı, kesinlikle üzülmem hatta sevinirim bile. çünkü ırkçılık, hayatta kabul edemeyeceğim suçlardan birisidir. fakat siz emre belözoğlu'na saldırıp fatih terim'in yaptığı ırkçılığı görmezden gelirseniz, ben de tepkimi gösteririm, kusura bakmayın.

ırkçılık, takım tanımaz. ırkçılık, camia tanımaz. takım tutmak karakteri belirlemez. sorun, camialarda değil. sorun bu ülkenin zihniyetinde. ama anlatamıyorum işte maalesef.

neyse ya, siz yine ırkçı diyin fenerbahçe camiasına. yanlışı savunmak ne de kolay değil mi? sonuçta doğruyu savunmak için beynini kullanman lazım önce. analiz etmen lazım olayları. en son azınlığın içine dahil olup sesini çıkarman lazım. fakat yanlışı savunmak ne de kolay. "ırkçı" de geç, ne uğraşıyorsun sanki. egonu tatmin et sen. sonra ortamlarda "moruk no to racism" dersin, kim fark edecek!?
Emre belözoğlu üzerinden fenerbahçe spor kulübüne ve fenerbahçe taraftarına çamur atmaya çalışan eski israilli futbolcu balili için anti semitist besteler yazan malum taraftar grubunun üç maymunu oynamasına neden olan demeç.

Not: linç yemeden ekleyeyeyim emre'nin zokora ile olan hadisesini görmezden falan gelmiyorum.
galatasaray taraftarının gözbebeği fatih terim'in yaptığı ırkçılık.

galatasaray taraftarının balili'ye ettiği ırkçı tezahüratları da unutmamak gerekir. bunun dışında eski futbolcumuz mehmet aurelio da galatasaray taraftarının yüz karası ırkçılığından nasibini almıştır.

(bkz:mehmet olunmaz mehmet doğulur)

galatasaray tarafının işlediği insanlık suçunun maalesef son günlerde hala devam ettiğini görmek beni bir futbolsever olarak çok üzüyor. sosyal medyadan arap oyunculara çöl b*devisi diye hakaret eden, kendi takımlarındaki siyahi futbolcular diagne ve etebo'ya "okuma yazma bilmiyor, mızrakla avlanıyor" gibi iğrenç aşağılamalarda bulunan galatasaray taraftarının bu yüz kızartıcı suçu bırakmalarını, yukarıda söylenen ırkçılıkları yapan galatasaray taraftarlarının ve teknik direktörlerinin bizzat kendi taraftarları tarafından lanetlenip cezalandırılmasını dilerim.
Pek konuşulmaz hatta hatırlanmaz bile. X yıldaki uber fatih terim başarılarını paylaşan hande sumertas bunu da hatirlatsa keşke.