2004 doğumlu galatasaray futbol takımı altyapı oyuncusu.

arda güler falan ile kıyaslanmış, güldüm.
eleman arda'dan 5 ay büyük ve daha a takımla antremana bile çıkamyor.
30 yaşına geldiğinde belki topçu olur.
Arda güler ile kiyaslanan gs'li altyapi oyuncusu. Ayhan akman'in ogluymus kendisi, malum sozlukte arda ile esdeger tutanlar olmus. Kendisini hic izlemedim, gercekten yetenekli de olabilir ama arda seviyesinde olsa simdiye kadar coktan duyulurdu ismi diye tahmin ediyorum.

Biz gs'liler gibi sidik yarisina girmeyelim, yolu acik olsun kardesimizin.
stili babasına çok benziyor; top ayağındayken gayet rahat, ancak topu yönlendirme konusunda gerek fizik gerekse akıl olarak çok eksiği var. kariyeri açısından babasının 30'undan sonra yaşadığı dönüşümdeki gibi defansif bir orta saha olarak geliştirilirse hakkında hayırlısı olur. geriden oyun kurarken sağa sola top dağıtan, uzun mesafeli paslar deneyen, savunma önünde doğru yer tutmayı öğrenmiş bir hamza'nın kariyer olarak süper ligde tutunabilmesi mümkün.
bu gariban çocuğu Arda ile kıyaslayıp yazık ediyorlar. evet yanlış duymadınız Arda güler ile.

hiçbir gencimizi yermek gibi bir amacım yok, tersine korumak istiyorum. Hamza çok daha fazla çalışarak arda'dan daha iyi bir kariyere bile sahip olabilir. hayat bu.

Fakat gün itibariyle sırf Arda güler çıktı diye bu çocuğu hazır olmadan kadroya alıp oynatmak, üstüne övmek çok garip geliyor. hayır kıyasladıkları arda da Türk futboluna 100 yıl da bir gelecek bir yetenek. umarım bu hatadan vazgeçerler ve rahat bırakırlar hamza'yı. iki futbolcumuzun da güzel bir kariyeri olması dileğiyle.
Modric lakabi takilan oyuncu.

Vallahi amacim kucumsemek degil, cocugun dripling disinda one cikan yetenegi yok gibi henuz. Henuz diyorum cunku potansiyelli oldugu belli ama sirf arda, emirhan ilkhan vb. Gibiler altyapidan cikti diye bizden de biri olsun maksadiyla gazliyorlar.

Genc arkadasimiza en buyuk kotulugu kendi taraftari yapiyor, modric filan cok gereksiz benzetmeler. Arda'ya fizigi yok diyen adamlar arda'dan daha ciliz olana ciksin 11 oynasin diyor. Neyse bunlari kaale almadan hamza'nin gelisimini takip edelim biz.

Dripling bence tamam. Iyi Sut atma ve dogru pas konusunda gelisim gosterirse formayi rahatlikla alir. Fizige girmiyorum cunku zamanla halleder onu.