Anti Fenerbahçeli bir GS fanboyu.

Düzeltiyorum fatih terim fanboyu. Bu adam yıllarca spor medyasında yönetici idi. Düşünün. Fenerbahçe'nin kazandığı her maç ardından gündemi değiştirmek hatta direkt hakem konusunda konuyu getirmek, hakem tutmazsa x küfür etti y hocayı sevmiyor şeklinde hatta Ali Koç şöyle falan diye asparagas şeyler söyleyip medyayı manipüle ediyorken, GS hakemin desteğini aldığı hemen her maç ağzını açmaz, 3 maymunu oynar. Mesela gidip baktım FB ibfk maçının ardından yazdıklarına, bir de dünkü GS maçında verilmeyen kırmızı kartlar hakkında neler demiş diye. ama marcao hakkında tek bir paylaşım yok.

Bip çetesi üyesi mi bilmem ama onlarla içli dışlı olduğunu en azından fikir bazında paralel olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır.
tam bir bip çocuğu.

her galibiyetten sonra yırtık dondan fırlayıp gündemi başka yere çekmeye çalışan bir bip çocuğu. yalı çocuğu gibi ergen trollerin dilinde dolaşan sözcüklerle içindeki fenerbahçe nefretini kusan bir asalak olan bu bip kişisi ile onun karşısında dikilen bir başka bip çocuğu ekmeklerini! fenerbahçe nefreti kusarak sağlıyorlar. eee kimse sallamaz öbür türlü.
Tetikçi bir organizasyon çocuğu.

Özellikle Fenerbahçe nefreti ile hareket eden karakter fakiri sonunda layığını bulduysa ne ala. Gidip YouTube kanalı kurup orada devam etsinler provokasyonlarına ama daha fazla Tv'de görünmesinler.
Sabaha kadar sövülesi kişilik. O çirkin kankasıyla beraber kovulmuşlar. Bir daha o pis ağzınıza fenerbahçenin adını anca youtube'da falan alırsınız düşmanlarımızda oradan izler.

Yallah gs tv'ye hadi bakayım. Başkanımız kovduruysa eline emeğine sağlık böyle nefret objesi olan insanların hangi takımlı olursa olsun ekranda azalması dileğiyle.