Trabzonspor maçını izlediğim için yazmıyorum, kesinlikle almamız gereken santrfor kendisi. Oynamak istediğimiz oyuna inanılmaz müsait. Üstelik geçen sezonun başından bu yane öyle gelişti ki... hem daha dünya kupası oynayacak. Sörloth'a, maxi gomez'e milyonlarca euro saçana kadar 3-4 milyon euroya bu adamı halledebiliriz. Hem daha ucuz hem de daha kaliteli.
Dün son golde dalga geçti resmen. Anadolu takımlarında oynayan en yetenekli siyahi santrforlardan biri olabilir süper lig tarihinde.
Bu adam çok iyi. Antalyada statta izlediğim için de demiyorum geçiş oyunu oynayan takımlarda baya iş yapar.

Seneye valencia'dan çıktığımızda alternatif olarak gelebilir kadroya ligi de çözdü.
tertemiz tekniği ve sürati olan forvet, iç piyasadan alınabilecek en ideal oyunculardan biri geçiş oyunlarında iyi olduğu biliniyordu dünkü maçta set oyununu da oynayabileceğini gösterdi jj'nin sistemine cuk otururdu aslında ama geç kalındı ts maçından sonra çok zor.
Benim sima olarak mame thiam'a benzettiğim, fizik olarak da güçlü bulduğum bitirici futbolcu. Gercekten anadolu takımlarında çok değerli oyuncular var, lig heyecanlı geçecek
İlk 3 haftalık performansı ile bu senenin en gözde oyuncularından biri olacağını gösteren futbolcu. Dünya kupasında ABD milli takımı ile iyi bir performans gösterirse yüksek fiyata transfer yapabilir.