Fifa'nın twitter'daki anketini bu şekilde güncelleyerek adil hala getirmesi gereken versus. Gerek seria a, la liga ve süper lig gibi ortak liglerde oynamaları gerek mevkiileri itibarı ile kıyaslanmaya çok daha müsait oyuncular.

Hagi, her ne kadar süper lig'de daha fazla iz bıraksa bile seria a'da ve la liga'da diego'ya yaklaşamamıştır. üstüne üstlük diego'yu diego yapan ligin bundesliga olduğu düşünüldüğünde böylesine büyük bir ligi versusa dahil etmeden öne gecebilmesi diego'yu versusta şimdiden fazlası ile ileri atıyor. diego'nun kazandığı bütün şampiyonlukların iddaasız takımlarda olması ile hagi'yi rahatlık ile nakavt ettiğini de soyleyebiliriz.

Kulupler arası uluslararası kupa başarıları kıyaslandığında; Ikisinin de uefa kupası, şampiyonlar ligi finali ve süper kupası olsa da Bunlara ek olarak diego'nun libertadores'e sahip olduğunu belirtmek gerekir. Burun farkı ile diego önde görünüyor.

Iki oyuncuyu milli takımlar bazında kıyaslarsak hagi romanya ile dünya kupası finali oynamış, diego ise iki kere copa amerika kazanmış. Burada denk duruyorlar.

Sadede gelmek gerekirse ey gerizekalı galatasaraylılar, dünya yıldızı oldugunu öne sürerek alex'ten çok daha üstün oldugunu iddaa ettiğiniz hagi kariyer olarak diego ile kıyaslanabilinecek seviyede bir futbolcu. Hagi'yi bütün dünyanın tanıdığı masturbasyonunu artık bırakın. en fazla diego kadar taninıyor. Kariyeri üzerinden lekelemek istediğiniz alex fenerbahçe'de kendini bulduktan sonra teklifler alsa bile avrupa'ya gitmek istemedi, gitse emin olun ki sahip olduğu iş ahlakı ile hagi'den çok daha fazla iz bırakırdı. eğer ki iki lokal oyuncuyu kıyaslayacaksanız tek parametre süper ligdeki performanslarıdır. Süper ligde ise hangisinin daha iyi olduğunu alayınız it gibi biliyor.

Not: hagi, diego'dan cok daha üstün bir futbolcudur. Yapılan versus sucuk ekmekçilerin zeka seviyenize ve bakış açısına yönelik ironi içerir.