1 mart 2009 tarihinde yayın hayatına başlamış, en son 5 temmuz 2018'de yayın yapmış gazete. şimdilerde ise internet üzerinden ve televizyon üzerinden habercilik yapmaktadırlar. (*)

--- alıntı ---

Galatasaray, Başakşehir'e transfer teklifinde bulundu.

İrfan Can ve Crivelli = Diagne ve 5 M€

Başakşehir şimdilik teklifi reddetmedi ancak Atalay Babacan ve Yunus Akgün'ün de bonservislerini istedi. Fatih Terim'in henüz net bir kararı yok. (Habertürk)
--- alıntı ---

şöyle bir haber yapmışlar. abi sallayın da biraz mantıklı sallayın ya. Diagne 5 milyon euro karşılığında irfan ve crivelli öyle mi?

bir de atalay babacan ve yunus akgün'ün bonservisini istemişler de fatih terim karar verememiş ahgdshcgshf. fatih terim bunu duysa diagne'yi sırtında taşır aq. düşünsene tek paketle forvet ve orta saha sıkıntını çözüyorsun.

gerçekten bizim medya niye böyle ya? hiçbir habere güvenemeyecek miyiz biz?
Eksik haber yapmış haber şeysi.

Doğrusu diagne + 5 mio Euro= Berkay+İrfan+visca+Mahmut+rafael+ Okan buruk .

İşte fenerli medya yüzünden doğrular verilmiyor
Yaptıkları haberin doğru olduğunu düşünüyorum. Malum Bu sezondan sonra Göksel yavaş yavaş bu işleri bırakır artık. Batan geminin malları misali değerli oyuncularını çok sevdiği galatasaray'ına peşkeş çekiyor. İrfan can kahveci'nin galatasaray'a transferini görürseniz şaşırmayın derim.
İrfan can'ı ölse galatasaray'a vermez başakşehir avrupa'ya satıp iyi para kazanacağı oyuncuyu 5 milyon ve crivelli'den kötü bir forvetle takaslamazlar.

Klasik yalan bir takası konu yapmış haber servisi.
Yaptiklari takas haberi ile kahkaha attiran gazete. Ama asil komik olan gs taraftarinin bu habere inanmasi ve teklifi fazla bile bulmalari!

Daha 20 gun once Diagne'yi 2-3m€'ya satin defolsun gitsin gamsiz copun teki diyorlardi. Yazinda irfan-fb haberleri cikarken bu adam en az 12m€ birde cl'de parlayacakken koc hile hurdaya basvurmadan alamaz diyorlardi. Irfan cl'de daha da parladi mi, evet.

Pakete gelin hele, 2-3m€'luk cop oyuncu+5m€'ya karsilik avrupaya 10-15 arasi transfer yapma ihtimali olan milli oyuncu ve crivelli deniliyor. Birde gs'nin vasat 2 genc oyuncusu yazilmis. Bu kolpa habere anca suzme salak aptal oglu aptal gs taraftari inanirdi zaten.