umarım fenerbahçe'nin gelecekteki stoper tandemi olacak seviyeye gelip bizde kupalar kazandıktan sonra ülkemizi yurt dışında en iyi şekilde temsil ederler dediğim stoper ikilisi.
bu haftaki maçta(*) birinin 11 başlamasını isterim. evet para lazım ve kulübe girecek her miktar önemli, galibiyet primi de bu yönden değer taşıyor(*) fakat belki de bugün bu ikiliden birini bile kazansak geleceğimizi kurtaracağız kim bilir? bakın dediğim gibi bu sadece ihtimal dahilinde. belki ikisi de öyle çok potansiyelli oyuncular değildir ama denemekten ne zarar gelir? umarım bu hafta birisi formayı kapar ve kendini gösterir. bu sezona dair bir şeyler kazanalım bari. bu derbi(*) olmasın da oyuncularımız olsun.
Aralarına Okan turp ve rizespor'a geri alma maddesiyle gönderdiğimiz Burak albayrak'ın da dahil edilmesi gereken ikili.

Bu çocuklara süre vermek yerine daima transfer yapa yapa bir arpa boyu yol ilerleyemedik. Stoper yokken bile güvenmedik. Sonra da altyapı önemli VS diye çıkıp konuşuyoruz. Altyapıya önemli diyerek önemli hale getiremezsiniz oradan kadroya oyuncu sokarak samimiyetinizi gösterirsiniz. Bu çocukların hepsi belirli bir seviyede fakat üzerine koyabilmeleri için süre almak zorundalar.
yarınki maçta(*) ikisinden birinin 11 başlamasını beklediğim ikili. tabi serdar aziz'in durumuna göre.

umarım bu sezon kalan maçlardan birinde süre alırlar.
beşiktaş maçına(*) birinin 11 çıkmasını beklediğim ikili. fakat bizim teknik ekibimiz muhtemelen yine ozan'ı ya da jailson'u 11 çıkaracaktır sahaya.
Bu çocuklar herhalde çöp, yoksa bu yoklukta oynardı. Yani onlara güvenmediğimizden falan değil.
Bu haftaki maca(*) 11 baslamalarini bekledigim ikili. Umarim falette 11 baslamaz birinin yerine cunku ikisini de gormek istiyorum.

Eger yedinci sirayi garantiledigimiz bir maca en azindan biri 11 baslamazsa cildiracagim artik. Lutfen fenerbahce teknik heyet baskani, uber futbolcu, sd, td, baskomutan, ninja emre b, bu hafta 11 baslasin bu ikili. Lutfen!
Bugunku maca(*) bir tanesinin bile 11 baslayamadigi ikili. Yedinci sirayi garanti ettigimiz bu macta bile 11 baslayamiyorlarsa gonderin bence abi. 2-3 tane hata yapacak diye korkuyorsunuz. Bir ciksin da gorelim sahaya kumasi iyi mi kotu mu.
Edit: 'nin bir alttaki entry'de belirttigi gibi portekiz'e de gitmis olabilir. Umarim kacan balik buyuk olmaz gitme durumlari varsa.
sanırım hiç olmamış ikili. cenk'in portekiz'e gideceği konusuluyor 1 aydır. bugünkü kadro terciginden sonra gitmesi kesinleşmiştir.