bu sene antalya'da 4.sü düzenlenecek olan uluslararası basketbol turnuvası. yeni koçumuzu ve oyuncularımızı ilk kez göreceğiz.
Bahçeşehir Koleji, Anadolu Efes, Dnipro, Galatasaray, Kızılyıldız, Pınar Karşıyaka, TOFAş, Türk Telekom ve fenerbahçe'nin katılacağı 2 ayaklı bir turnuva olacak. daha önce katılacağı açıklanan khimki ve cska moskova corona muhabbetinden ötürü türkiye'ye gelemeyecek.
"Fenerbahçe Beko’nun yeni sezon hazırlıkları kapsamında Antalya’da katıldığı Gloria Cup Turnuvası için takımlar genelinde yapılan Covid-19 testlerinde, değerli rakiplerimizin bazı sporcularında pozitif vakalara rastlanmıştır.

Bu durum üzerine turnuva katılımcısı ekipler bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yapmıştır. Bu toplantı sonucunda, Galatasaray Doğa Sigorta ve Türk Telekom takımlarıyla alınan ortak karara göre, ekibimiz organizasyonun kalan bölümünde yer almayacaktır.

Takımımız, bugün İstanbul’a dönecek ve hazırlıklarını Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapacağı antrenmanlarla sürdürecektir."

fenerbahce.org