Bitime 4 hafta kala kendi sahasında Keçiören'i yenmeyi başararak liderliğini koruyan takım. Açıkçası bu maçta puan kaybetseler önümüzdeki hafta oynanacak olan adana Demirspor maçını çok merak ediyordum. Zira bu galibiyet ile puan farki iki takım arasında hala 5 puan olarak kaldı.

İlk 2 sıra için Giresunspor, adana Demirspor ve Samsunspor'un yoğun mücadelesi var. Haftaya bu düğüm çözülür herhalde.
tuzlaspor'u deplasmanda 1-2 yenerek süper lige yükselmeyi başardılar.

hoşgeldiler çotonaklar. çok fazla giresunlu arkadaşım var. teker teker aramaya başladım bile.

edit: 44 sene olmuş süper lig'e yükselmeyeli.
Loca satışına başlamış takım.

Doğu loca 250 bin TL
Doğu vip 400 bin TL
Batı loca 250 bin TL
Batı vip 500 bin TL

Okuduğumda göre 1413 vip ve loca varmış. Hadi her locada 15 kişilik koltuk var, ortalama 90-95 adet loca ve vip yapar. Merak ediyorum bu fiyatlara bu kadar loca nasıl satılacak ?

Giresunlu değilim, Giresunsporlu ise hiç değilim fakat Anadolu'da tribünler boş falan diye ağlıyorlar ama fiyatlar bu. Evvela sizin seyircileri oraya abone yapmanız gerekiyor. Belki gelecek sezon yüzde 50 kapasiteli olacak stadyumlar ama iki kişinin parasını tek kişiden çıkartma anlayışı bitmeli. Dolar olmuş 8.72 TL. Paramız pul kadar değerli bir durumda bir de fiyatlar bu şekilde.
twitter


Ligde henüz golü bulunmayan takım yoktur. Fenerbahçe ile maç yapmamış takım vardır. Siz de atın bir gol, size de can simidi olalım beyler. Bu sene küme düşecek takımları belirleyeceğiz diye düşünüyorum.