28 aralık 2020 beşiktaş sivasspor maçı'nda luiz gustavo'nun başakşehir maçında yaptığı faul'ün çok daha ağırını yapmış ve kırmızı almamış futbolcu. Ama luiz gustavo'nun hareketinin onda biri kadar konuşulmadı. Çünkü kimse var'a çağırmadı, hızlıca geçiştirildi ve unutturuldu. Ama gustavo'nun pozisyonunda ne oldu ? Hem kırmızı hem sarı çıkabilecek gri bir pozisyonu var'a çağırıp sinsilik yapan cüneyt çakır sayesinde aynı pozisyon defalarca kameralarda izletildi. Sonuç olarak ne oldu ? Beşiktaş hakkıyla kazandı, fenerbahçe kollandı oldu. Serdar ali çelikler başakşehir maçından sonra "şimşek gibi fenerbahçe başlığı attı, beşiktaş 'ın maçından sonrada " büyük takım refleksi" başlığını attı. Kim fenerbahçeli kim değil görsün herkes.
4 aydır falan sakat olan kötürüm topçu.

Lens'le beraber resmen bjk'nin kanını emip milyon eurolar vurup tatil yapıyor reisler. Hayalimdeki hayatı yaşıyorlar ne yalan söyleyeyim çok kıskanıyorum.
İnsanüstü bir top oynuyor an itibariyle. Şansımıza larin gibi bu senede bu herif hayatınun topunu oynayıp bjk yi şampiyon yapar amk.

Neyse ki müzmin sakat. Bikaç haftaya gider bacak.
Transfer dönemi bitene kadar performansı böyle devam edebilir. Sonrasında sakatlanmasa da performansı ile yedeklere gelecektir. Amaç daha iyisini almaya gerek duymadan transfer döneminl kapatmaları. Xd