yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

Gelecek sezonu da kaybetmemek için acele etmemekÖnce Ali Koç'un dile getirdiği ardından da mal bulmuş mağribi kovalayan basın mensuplarınca tekerleme gibi peşin sıra, her konuşmanın arasına sıkıştırılan, teknik adam konusunda acele edilmemesi gerektiğini vurgulayan söz.
Evet acele etmemek gerekir, düzgün karar almak elzemdir Önemli olan yapıdır. Ve bu yapıyı inşa etmek de kolay değildir. Hepsine evet, fakat 3 ay oldu ya gözünüzü seveyim, 3 ay. Lig normal seyirinde devam etmiş olsa transfer dönemi bile başlayacaktı haftaya. Neyin acele etmeyelim yaklaşımı.
EE hani aziz yıldırım transferleri geç yapıyordu, kampa oyuncu yetişmiyordu. Şimdi kampa hoca yetişmiyor belki de.
(bkz:teknik direktörün hazırlık kampına yetişmesi)

İş bilmezlik diyeceğim de ağır kaçacak artık. Ekonomi falan bozuk anlıyorum da teknik direktör getirmek için de bu kadar bozuk olamaz. Desinler ki ismail kartal gelecek bu sene ve önümüzdeki sene onunla devam edicez ona da ses çıkartmam. Ama bu nedir ya. Bu kadarı da fazla.

Alooo 2 haftaya kupa maçı oynayacağız. Bilmem farkında mısınız. Ne ara hoca gelecek de idmana çıkacak da oyuncuları taniyacakt da bir taktik oluşturacak. Offf offf...
evet ben de acele etmeye karsiyim eger bu konuda iyi degilsek. ama bu kadar yavas hareket edilmez.

bakin bir teknik direktorumuzun olup olmamasini geciyorum, bizim daha bir vizyonumuz bile yok. yonetim henuz hangi vizyona sahip en ufak bir fikrim yok. mesela seneye ne yapacagiz biz? cok ucuza iyi bir kadro kurup sampiyonluk mu kovalayacagiz? genc oyuncu yapilanmasina mi gidecegiz? maliyetli bir kadro mu kuracagiz? ne yapacagiz biz tam olarak?

yonetim genc oyuncularin pesine dusuyor bu guzel. ama daha elimizde bir hoca bile yok. nenad bjelica olmaz baska bir hoca olur genc yetistirebilecek. isimler onemli degil. onemli olan vizyon.
(bkz:tahir karapınar)

(bkz:ali koç’un fantastik söylemleri)
(bkz:16 haziran 2020 fenerbahçe trabzonspor maçı)
(bkz:21 haziran 2020 kasımpaşa fenerbahçe maçı)
(bkz:bir tasarruf hamlesi olarak teknik direktör almamak)