cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Garry Rodrigues
Doğum: 27.11.1990 Uyruk: Yeşil Burun Adaları  Boy: 1,73  Mevki: Sol Kanat

garry rodrigues

 • /
  11
  pozisyonu hakkında düşünmeden edemediğim futbolcu. sol kanattaki mevcut formu bile süper lig için yeterliyken sağ kanatta oynatıldığında nasıl performans verirdi çok merak ediyorum. galatasaray zamanlarında yanlış hatırlamıyorsam sağ kanat oynatılıyordu ve içeri bindirip gomis'i besliyordu. gomis'İn 29 gollük hayvani performansında net olarak pay sahibidir rodri. işte o zaman sağda oynatılıyordu, bizde de sağda oynasa nasıl olur acaba?
  Bugün DHA( Demirören haber ajansı) nın haberinde parasını alamadığı için gitmek istediği söyleniyordu.
  Link


  Hemen her gün olduğu gibi bir Fenerbahçe hakkında uydurma haber kotasını yapan bu oluşuma garry cevap vermiş.
  Twit
  görsel


  Hiç kimse ile röportaj yapmadım diyor. Haberi yapan kişi Mustafa Akın isimli birisi. Profilinde Fenerbahçeli görünüyor fakat yalan haber yapmaya utanmıyor herhalde. Bir tekzip geçmesi gerekiyor. Kimden duyduğunu da bir zahmet açıklarsa seviniriz.
  sağlık ekibinin her türlü testi yaptığı ortamda galatasaray maçını bile bile kaçırdığı ciddi ciddi düşünülen kanat oyuncusu.


  hala sosyal medyada galatasaray maçlarını kaçırdığı için linç ediliyor. adam kaç kere çıktı açıklama yaptı buna özel ama hala aynı terane.
  Malesef sağda da solda da oynadığında çok puan kaybetmemize sebep olan oyuncu.


  Tamam Belki kendi sakatlanmamış olabilir ama güven veremiyor malesef istikrarsız biraz istikrarlı bir kanat oyuncumuz olsa daha iyi olmaz mıydı.
  Kendisini sağ kanatta asist odaklı oynatacak ve çizgiye inip orta açmaya motive edecek bir teknik direktöre ihtiyacı vardır.


  Kendisini ana sorunu son vuruşlarda soğuk kanlı karar vermemesi ve çok gol kaçırması. Gol kaçırdığı zaman yaptığı 9 doğruyu 1 yanlış silip atıyor. Eğer asist odaklı oynar ve takımı hücuma hızlı taşıyan oyuncu olursa takımın yıldızı bile olabilir.


  Önemli olan oyuncuyu buna motive edebilmek.
  Cidden iyi oynadı mı fena oynuyor bu adam ama o iyi oynadığı maç nadir denk geliyor nedense.
  Gsde parladığı sezonun yarısı kadar istikrarlı olsa bize yeter de artacaktı.
  Maalesef aidiyet duygusu zayıf bir futbolcu. En azından fenerbahçe'yi sahiplendiğini düşünmüyorum. Bunda kiralık olmanın etkisi de vardır mutlaka.
  Yaşadığı sakatlıklar sonrası form tutma süreçlerindeki performans düşüşlerini saymazsak bu adamın performansının düşük olmasının en büyük sebebi arkasında oynayan adam akıllı bir bek olmamasıdır.


  Garry rodriguesden verim almak için yapılması gerekenler listesi;


  Arkasında hem defans hem ofans gücü yüksek sol ayaklı, araya kaçırmayı seven, yeri geldimi çizgiye inebilecek ceza sahasına girebilecek bir sol bek oynatmak.


  Devamlı pres yaptırmamak, enerjisini hücuma sprinte saklasın.


  Şut denemesi için ve ceza sahasına girebilmesi için önüne alan açmak.


  Moralini devamlı yüksek tutmak. Malum mental seviyesi çok düşük. Ottan boktan nem kapıp performansı düşen oyuncu tipi. Bunun içinde gelecek hocanın bu adamla iyi anlaşması lazım. Ayrıca kendisine kritik maçlarda güzel bir prim verirsen coşar Tam o tip oyuncu.


  Mevkisine iyi bir alternatif almak. Başkanın divan toplantısında dediği gibi bu sene yaptıkları en büyük hatalardan biri mevkilerin alternatifi olmamasaydı. Bu yüzden forma savaşı olmadı. Forma savaşı özellikle rodrigues gibi futbolcuların performansını tavana çeker. İlk 11 deki yeri garanti olmadığı için devamlı çalışır formunu yüksek tutar.


  lacisozluk lacisozluk