cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Garry Rodrigues
Doğum: 27.11.1990 Uyruk: Yeşil Burun Adaları  Boy: 1,73  Mevki: Sol Kanat

garry rodrigues

 • /
  11
  yıllardır aradığımız golcü kanat oyuncusunu bulduk yine beğenmiyoruz. bu adam leblebi gibi gol atıyordu galatasaray'da oynarken. bizde oynadığı oyunu da diğer kanat oyuncularımızdan çok daha verimli ve skor yapmaya yakın buluyorum. bari bu adamı kaybetmeyelim taraftar olarak.
  Garrye boşluk yarat çok gol atarda işte arkasını boş bırakan bir yönetime sahibiz. Devre arasında gelecek bir sol bekle çok rahatlar asistler yapar ve goller atar
  Oyun zekası düşük,istikrarsız bir futbolcu olmasına rağmen müthiş hiz ve driblingiyle her an pozisyona girip skoru değiştirebilecek bir kanat oyuncusudur.fenerbahcemizin bu sezonki maçlarında özellikle kruse ve muriqi ile aynı anda sahada oldukları maçlarda,bu 3lunun yarattıkları fark ortadadır.sag kanatta da gamsız ve faydasız moses yerine ,devre arasına kadar rodriguez tarzı bir kanat oyuncusu bularak veya skor katkısı alabileceğimiz ferdiyi monte ederek hücum yönünün zenginlesecegini umuyorum.
  Takımımızın vedat ile birlikte muadili olmayan tek oyuncusu. Tek sıkıntısı skor katkısı. Zaten kariyer sezonu da 9 gol . Diğer kanada visca tarzı skorer kanat alırsak bu zaafiyeti tolere edebiliriz.
  Sezonda 15 gole direkt katkısı olmalı. 5 maç kazandırsa yeter. Sağ kanattan da benzer katkıyı almamız gerek ama yok yani.

  5 maç sağ kanat , 3 maç savunma oyuncuları ki aldılar demesek de puan kazandırdılar, 10 maç da hucumcular kazandirmalı. Bu ligde şampiyonluk geçen sezonu saymazsak en az 22 galibiyetten geçiyor. Bu yüzden takimda dağılım hemen hemen bu şekilde olmalı.

  Garry özelinde ise kendisine düşen 5 maçlık payı tutturacaktır, sakatlık yasamazsa. sorun sağ kanat ve Krause.
  İnanılmaz yeteneksiz ve oyundan kopuk futbolcu. sırf ts maçında kaçırdıklarını düşünürsek yerine direk koysak çarpıp girerdi.
  gerçek bir zeka geriliğine sahip. fener'in kanadına gereken zeka geriliği tam olarak da bu arkadaşta mevcut. neyse ki takımın ön hatta bir şekilde üretken. katkı da yapıyor. yapsın da, isterse gerizekalılığın şahı olsun.
  lacisozluk lacisozluk