galatasaray'ın resmi twitter hesabıdır. şu linkten ulaşılabilir. böyle bir başlığa gerek var diye düşündüm çünkü attıkları tweet'leri bu başlıkta tartışabiliriz. silinmesin başlık lütfen. nasıl ki fenerbahçe spor kulübü twitter hesabı var, aynısı galatasaray için de geçerli olmalı.

şöyle bir açıklama yayınlamışlar: twitter


"algı nedir? nasıl yapılır?" adlı bir çalışma izliyoruz. fatih terim hak ettiği cezayı aldı. neden karşı cıkıyorsunuz? hak etmediğine dair bir argümanınız var mı? yok. neymiş gs'yi şampiyonluktan uzaklaştırma çabaları aşikarmış. he mq aşikar. adam hakeme demediğini bırakmadı.

su acıklama üzerine cezayı 3'e indirmezlerse bir şey bilmiyorum. aha da buraya not ettim.
Dünkü tarumar eden füzeden sonra belli bir süre kendisine gelemeyen, ardından abuk sabuk paylaşım yaparak ehehe aybii biş şey deşibel rekoru kırdık ayyybiii ehe ehe diye twitler atan oluşum.

Nasıl kafalarına dank diye geldiyse o füze; şuursuz bir hale gelmişler ve hangi maçta söz konusu rekoru kırdıklarını unutmuşlar. Oysa kurdelayı açtığımız akşamdı o, alex'in küüttt diye vurup kafa golünü attığı, hagi'nin ardından kovulduğu, fazia hojaaam'ın salya sümük ağladığı maç o.

Öyle bağırırsınız elbette. Bağıran mi bağırtan mi kıps ;)