yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

fransa’nın 2019-2020 sezonunu iptal etmesiaz önce Fransa Başbakanı Edouard Philippe, eylül ayından önce fransa'da spor organizasyonunun yapılması mümkün değil dedi ve birinci ve ikinci ligi iptal ettiklerini açıkladı. gelecek hafta kümede kalma, şampiyon ve avrupaya giden takımları federasyon belirleyip açıklayacakmış.
darısı spor toto süper lig 2019-2020 cemil usta sezonu nun başına dediğim olay.
14558 nolu girdide yazdığım gibi bu sezon Avrupa'da liglerin bittiği resmen belli oldu. Bizim gibi orta doğu ülkelerinde ise devam edecektir.
Çünkü GS ligde 1. Ya da 2. Sırada değil. Şampiyonlar ligine gidemeyecek. O yüzden seve seve oynatılacak. GS ilk 2de yer alsaydı şampiyon kimse olmayacak ama Avrupa'ya gidecek takımlar belli olacak olurdu. Bu işlerine gelmez.
Sırada İspanya ve İtalya'nın var. Onlar da benzer kararlar alacaktır. İngiltere'de ise Liverpool şampiyon olarak açıklanır ama çıkıp kutlayamazlar 30 sene sonra gelen şampiyonluğu. Almanya ligi ise bakalım nasıl bir karar alacak.
Fakat unutulmasın basketbol maçlarının da oynanmaması kararı bir hafta içinde açıklanır. Salgın açısından basketbol oynanmayan bir ülkede futbol asla oynatılamaz.